Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim "Milli Eğitim öğretmen ve öğrenciler olduğu için vardır"

"Milli Eğitim öğretmen ve öğrenciler olduğu için vardır"

Okul ziyaretlerini sürdüren Batman İl Milli Eğitim Müdürü, öğretmen ve öğrenciler olduğu için Milli Eğitim Müdürlüğünün olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2015 Pazar 12:32

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, okul ziyaretleri kapsamında Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğretmenleriyle bir araya gelerek 3. geleneksel aşure etkinliğine katıldı.

Okula gelişinde Aslan’ı, Okul Müdürü Osman Veysel Özdaş karşıladı.  Özdaş’tan okul hakkında bilgi alan Aslan, öğrencilerin okul bahçesinde düzenlediği 3. geleneksel aşure etkinliğine katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet etti. Aslan daha sonra okulu gezerek, okul duvarına resim motifleri çizen resim öğretmenin, resim boyama işlemine eşlik etti. Ardından öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğretmenlere kısa bir konuşma yapan Aslan, “Arkadaşlar bizim bulunduğumuz hizmet alanlarının sebebi sizlersiniz. Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler olduğu için, öğretmenlerle öğrenciler olduğu için vardır. İz bırakan bir öğretmen olabiliyorsanız, biliniz ki en güzel makam sizlerindir. Bu milletin çocukları bize emanet, onların elinden tutacağız, en iyi şekilde eğiteceğiz ve onları geleceğe hazırlayacağız. Unutmayalım ki elinden tutamadığımız her çocuk kötü emeller besleyen oluşumların ağına düşme tehlikesi altındadır. Bu nedenle onların ellerinden tutacağız sevgiyle eğiteceğiz, çünkü sevginizi veremediğiniz bir öğrenciye bilgi de veremezsiniz.” diye konuştu.

Aslan kısa konuşmasının ardından, öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com