Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Milli Eğitim Müdürü Pala MER-DER’i Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Pala MER-DER’i Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala Süleymaniye Semtinde bulunan ve SODES tarafından finanse edilen Mer-Der Eğitim Merkezi’ne ziyarette bulundu.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2012 Cuma 16:37
Milli Eğitim Müdürü Pala MER-DER’i Ziyaret Etti
Mer-Der Eğitim Merkezi’ne gelişinde dernek Başkanı Davut Kırmızıaslan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala eğitim merkezindeki üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Toplam 240 öğrencinin öğrenim gördüğü eğitim merkezinde 25 öğretmen görev yapıyor.

Ücretsiz olarak üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin eğitim, ulaşım dahil tüm giderleri Mer-Der ve Sodes tarafından finanse edilmektedir.

Mer-Der Eğitim Merkezi ziyaretinde bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala “Buradaki yetkilere teşekkür ediyorum. Kendilerini yürekten kutluyorum. Hepsi hakikaten kendilerini eğitime adamışlar. Mer-Der eğitim merkezini gezdim, gördüm sınıfları gördüm, öğrencilerimizi gördüm. Öğretmenlerimizi gördüm. Son derece gurur verici hepsi can siperane çalışıyorlar. Çocuklarımızın gözlerindeki ışıkları gördüm. Mer-Der her yıl 240 öğrenciye hizmet veriyor. Bu öğrencilerin %80’i de üniversiteye gönderiyor. Bu gerçekten çok harika bir şey. Bu proje Devlet-Millet kaynaşmasında çok canlı ve diri bir örneği. Daha ziyade geri kalmış hizmete muhtaç olan bölgelerde bu çalışmaların yapılması son derece ümit verici. Hakikaten burayı ziyaret etmekten ve buradaki öğrencilerimizin başarılı gayretini görmekten ve Mer-Der yöneticilerinin içten yürekten samimi gayretlerini görmekten son derece mutlu oldum. Başarılar diliyorum ve kutluyorum. Ben de Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü olarak üzerime ne düşüyorsa bu alanda bunu yapmak sözünü, sizlere veriyorum. Sizinle beraberiz. Sizlerle birlikte inşallah bu işleri yürüteceğiz.” dedi.

Mer-Der Yönetim Kurulu Başkanı Davut Kırmızıaslan ise Sayın Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala’nın merkezimizi ziyaret etmesi bizleri oldukça memnun etmiştir. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarımızı arz ederiz, dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa bir değerini yetirdi! Abdullah Balak öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com