Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, direksiyona geçti

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, direksiyona geçti

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araç Flosuna Bir Yenisi Daha Kattı

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2013 Çarşamba 10:28
Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, direksiyona geçti


Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim öğretim adına daha iyi hizmet edebilmek için araç filosuna bir yenisini daha kattı. Bu amaçla Alınan yeni kamyon ile Şanlıurfa’ da yeni açılacak ve açılmış olan okullara malzeme taşınması noktasında büyük katkılar sunacak.
Göreve geldiği günden bugüne kadar eğitim öğretimin daha sağlıklı bir şekilde yapılması için gece gündüz demeden çalışan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün büyük bir ihtiyacı olan kamyon aracını alarak hizmete sundu.
Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde yeni alınan aracı inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci kamyonun şoför koltuğuna oturarak aracı inceledi. Yaptığı incelemede aracın çok konforlu olduğunu ve bu araçla İlimizdeki okullara malzeme taşınması noktasında en iyi şekilde hizmet yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğüne alınan yeni kamyon aracının anahtarını tecrübeli şoförlerden Mikail Bal’a törenle teslim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com