Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Ceylanpınar Ve Viranşehir İlçelerini Denetledi

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Ceylanpınar Ve Viranşehir İlçelerini Denetledi

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin beraberinde Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Süngü İle birlikte Ceylanpınar ve Viranşehir İlçelerine giderek, yeni yapılan okulları gezerek çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile diğer yetkilerden bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2012 Perşembe 15:29
Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Ceylanpınar Ve Viranşehir İlçelerini Denetledi
 

İlk olarak Suriye sınırında bulunan Ceylanpınar ilçesine geçen Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tüm okul müdürlerin katıldığı 2011–2012 eğitim öğretim yılının değerlendirme toplantısına katıldı.

 

Şahin okul müdürlerine hitaben yaptığı konuşmada liderlik vasıfları konularında bilgiler vererek, “Bir Okul, Müdürü kadar Okuldur” diyerek eğer bir okulda başarı varsa bu başarıda muhakkak okul müdürünün büyük rolü vardır. Örneğin; merkeze bağlı 90 kilometre uzaklıkta tek tek dağlarının civarında bulunan Karakuş köyünde öğretmenlik yapan Şeyda öğretmen okulun her türlü sorunu halletmiş ve okul işlerinin dışında köyün elektrik, su gibi sorunlara el atmış köylüler bu öğretmene muhtar öğretmen diyor, Bu türdeki öğretmen profilini çoğaltmamız gerektiğini belirtti.

 

Cumhuriyet İlköğretim Okulundaki toplantıdan sonra ilçede yapımı devam eden okul inşaatlarını gezerek çalışmalar hakkında yetkilerden bilgi aldı.

 

Ceylanpınar İlçesinden sonra Viranşehir İlçesine geçen Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Kız ve Erkek öğrenci yurtlarını gezerek öğrenciler ile bir süre sohbet ettikten öğrencilerinin isteklerini not alarak çözümü noktasında ilçe Milli Eğitim Müdürü ile yurt müdürlerine talimat verdi.

 

Şahin Ceylanpınar ve Viranşehir’ deki denetimlerinden sonra gece geç saatlerde Şanlıurfa’ ya döndü.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ŞANLIURFA ŞEYH MES’ÛD TEKKESİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com