Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Milli Eğitim Müdürlüğünden haberimize açıklama

Milli Eğitim Müdürlüğünden haberimize açıklama

Gündeme getirdiğimiz haber üzerine Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğünden açıklama Geldi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2012 Perşembe 16:45
Milli Eğitim Müdürlüğünden haberimize açıklama
Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürü Hanefi Şahin gider ayak bazı okulların A tipten B tipe indirirken, bazılarını ise B tipten A tipe yükselterek okul müdür atamalarında "by pass" taktiğinin oynanacağı iddialarına neden olmuştu. bunun üzerine Milli Eğitim Müdürlüğünden haberimize "özrü kabahatinden büyük" açıklaması geldi. 


İŞTE İL MİLLİ EĞİTİMİN AÇIKLAMASIYapılan açıklamayı tarafsız gazetecilik gereği aynen yayınlıyoruz fakat bu açıklamadan sonra yine İl Milli Eğitim sitesinden elde ettiğimiz yeni belgeler ışığında yine sorularımız olacak.

İŞTE YENİ BELGE VE İŞTE CEVAP BEKLEYEN SORULAR:,  1. Madde’de belirtilen açıklamanıza istinaden 14/10/2010 tarih 29914 sayılı onay ile B tipi olduğunu ve 09/01/2012 tarihinde sehven A tipi olarak yazıldığını ifade etmişsiniz size işte belge 16/06/2011 tarihli Yöneticilerin İsteğe Bağlı Yer Değiştirme ve Yeniden Atama Duyuru ilanında adı geçen okulun kurum tipi yine A olarak açıklanmış ve 2011 Haziran atamasında bu durum düzeltilmeden atama işlemleri sonuçlandırılmıştır.
 

Şimdi yine soruyoruz;

1-      Haziran ayındaki duyuruda’ damı SEHVEN A tipi olmuştur.

2-      Sehven olduğunu varsayalım neden düzeltilme ihtiyacı hissedilmemiş ve bu şekilde takvim tamamlanmıştır.

3-      Haziran döneminde A tipi kurum idareciliğine vasıfları tutan biri olsaydı ve atansaydı B tipi vasıflarına sahip idareci adaylarına bir haksızlık olmaz mıydı?

4-      3.Madde’de belirtilen açıklamaya istinaden duyuru süresi içinde düzeltilmiştir diyorsunuz düzelttiğiniz tarih 18/01/2012 başvuruların başladığı tarih 19/01/2012 yani başvuruların başlamasından 1 gün önce bu düzeltme neden son güne bırakıldı?

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com