Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Milli Eğitim Müdürlüğü Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı

Milli Eğitim Müdürlüğü Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ve İlçe Milli Eğitim müdürlerinin periyodik olarak yaptıkları değerlendirme toplantılarının 2012 yılı Ocak ayı değerlendirme toplantısı Suruç’ta yapıldı.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 21:40
Milli Eğitim Müdürlüğü Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı

Suruç Öğretmenevi konferans salonunda yapılan toplantıya Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir ilçe milli eğitim müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

Öğretmen Evi salonunda yapılan Mürşitpınar İlköğretim okulu öğrencilerinin hazırladığı Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım sergisi katılımcılardan büyük beğeni kazandı. Öğrencilerin hazırladıkları projelerin sergilendiği sergide İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin öğrencilerle sohbet edip projeler hakkında bilgi aldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir Suruç’ta Eğitim-Öğretimin mevcut durumunu anlatarak Okul öncesi, ilköğretim ve orta öğretimdeki okullaşma oranlarının istatistiği bilgilerini paylaşarak bilgi verdi. Okulların mevcut durumları fiziki koşullarını ve ihtiyaçlarını aktaran İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir daha sonra sözü İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’e bıraktı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ise yaptığı konuşma da yöneticiler olarak işe kendimizden başlamamız gerekir diyerek çalışma disiplininin her şeyden önemli olduğuna vurguda bulundu. Okullaşma oranlarını kayıtlara bakarak değil, kayıtların fiziki durumla kıyaslanarak eksikliklerin giderilmesi konusunda uyarılarda bulunan Şahin ‘’ Şanlıurfa’yı her gün haberlerde izliyoruz. Şanlıurfa’nın haber olmadığı bir gün yoktur. Olumsuz haberlerle, cinayetlerle gündeme geliyor. Bu durumu düzeltmek şüphesiz eğitim kurumlarının işidir. Öğrenci velilerinden başlanarak bilinçlendirme çalışmalarının yapılması ve öğrencilerin okula devam etmelerinin takip edilmesi her şeyden önce masamızda ki birinci görevimiz olmalıdır’’ dedi. Toplantının ardından merkez ilköğretim okullarında incelemelerde bulunan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin daha sonra ilçeden ayrıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com