Advert
Advert
Advert

MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI VEDA GECESİNDE BULUŞTU

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde uzun yıllar görev yapan Muhasebe Şefi Mustafa Şahin, Sınavlar Bölümü Şefi İbrahim Halil Yıldız, Kültür Bölümü Şefi Suphi Yılancı ile Şoför Ümit Ersöz’ ün emekli olmaları münasebetiyle mesai arkadaşları tarafından yemekli veda gecesi düzenlendi.

MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI VEDA GECESİNDE BULUŞTU
MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI VEDA GECESİNDE BULUŞTUÖğrenmenevinde gerçekleştirilen veda gecesine İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Milli Eğitim Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Davut Kırmızıaslan ile Milli Eğitim çalışanları katıldı.

Gecede, emekli olan Muhasebe Bölümü Şefi Mustafa Şahin, Sınavlar Bölümü Şefi İbrahim Halil Yıldız, Kültür Bölümü Şefi Suphi Yılancı ve Şoför Ümit Ersöz’e İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ve Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Davut Kırmızıaslan tarafından birer plaket verildi.

Burukluk ve mutluluğun bir arada yaşandığı gecede bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, “bugün emekli olan arkadaşlarımız örnek bir memur, örnek bir insan ve örnek bir şahsiyet olarak, görevlerini başarı ile yapmışlardır. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum, kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.Konuşmaların ardından yerel sanatçı İsmail Akagün tarafından seslendirilen bir birinden güzel türkülere,  Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları halay çekerek eşlik ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!