Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Milletvekilli Yahya Akman’dan İHH ve Ay Işığım’a ziyaret

Milletvekilli Yahya Akman’dan İHH ve Ay Işığım’a ziyaret

Milletvekili Yahya Akman; “Sosyal Devlet yapısına katkıda bulunan Yardım Kuruluşlarının gerek Ankara’da ve gerekse Şanlıurfa’da her zaman yanındayız” dedi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2013 Perşembe 13:28
Milletvekilli Yahya Akman’dan İHH ve Ay Işığım’a ziyaret

AK Parti Milletvekili Yahya Akman Şanlıurfa’daki temasları çerçevesinde AK Parti İl Yönetiminden Mehmet Karadağ, Mahmut Uğurlu, Ömer Avcı, Belediye Meclis Üyesi M.Emin İfşa ile birlikte Ay Işığım ve İHH Şanlıurfa Temsilciliğini ziyaret ederek, Rahmet ve Bereket ayı olan Ramazan vesilesi ile yaptıkları yardımlardan dolayı yardım kuruluşlarına teşekkür ederek her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

 

Milletvekili Yahya Akman ve beraberindekiler ilk olarak İHH Şanlıurfa temsilciliğine geçti. Burada İl Temsilcisi Behçet Atilla ve Yönetimi tarafından karşılanan Milletvekili Yahya Akman ve heyeti İHH çalışmaları hakkında bilgilendirildi. Başta Şanlıurfa’da yapılan çalışmaları aktaran Behçet Atilla; “Suriye’de yaşanan zulüm ve akan kan bizi etkiliyor. Son olarak Mısır’da seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mürsi’ye karşı yapılan askeri darbeyi kınamak için Şanlıurfa’da oturma eylemi ve ümmet iftarı tertipledik” dedi.

Buradan Ay Işığım derneğine geçen Milletvekili Yahya akman ve heyeti, Ay Işığım Dernek Başkan Yardımcısı Murat Deveci’den dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yetimlere yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten dernek Devesi; “Çok sıkı bir incelemeden sonra yetim ve aynı zamanda fakir ailelere başta ev olmak üzere giyim, burs ve gıda yardımlarını” yaptıklarını ifade etti.

 

Gönüllülükle yapılan her işte mutlaka başarı elde edildiğini belirten Milletvekili Yahya Akman; “Gönüllü Yardım Kuruluşlarımızı ziyaret ederek yaptıkları kutsal faaliyetlerde yanlarında olduğumuzu belirttik. Yardım Kuruluşlarının gerek Ankara’da ve gerekse Şanlıurfa’da her zaman yanındayız. Özellikle yetim kardeşlerimize yönelik yapılan çalışmalar takdire şayandır. Aracı olan, vesile olan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Mehmet Guli Aslan / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com