Advert
Advert
Advert

Milletvekili Özcan'dan esnaf ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Milletvekili Özcan'dan esnaf ziyareti
Milletvekili Özcan'dan esnaf ziyareti

Milletvekili Dr. Halil Özcan ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen ile birlikte Eyyubiye Caddesinde esnafı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

 

Şanlıurfa’ya sık aralıkla geldiğini belirten Milletvekili Dr. Özcan; “Eyyubiye Caddesi esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızın sorunlarını dinledik. Kısa vadede çözülmesi gerekenlere müdahale ettik. Uzun vadedeki sorunlarını ise not alarak takip edeceğiz. AK Parti olarak daima esnafımızın yanındayız. Avrupa ve diğer ülkeler ekonomik sıkıntılar ile boğuşurken, Allaha şükür biz yatırımları nasıl yapacağız hesabı yapıyoruz. IMF’ye el açan bir ülke konumundan IMF’ye para veren konuma yükseldik. Dünya lideri Sayın Başbakanımızın önderliğinde Şanlıurfa’mız için, Türkiye’miz için çalışıyoruz” dedi.

 

Daha sonra Hayati Harrani Mahallesine geçen Vekil Özcan, burada Kanaat önderleri, çevre muhalle muhtarları ve vatandaşlarla bir toplantı yaptı. Burada konuşan Vekil Özcan; “Hayati Harrani Mahallesi ve çevre mahalle halkıyla bir araya geldik. Sohbet ettik. Mahalle sorunlarını konuştuk. Halkın taleplerini bire bir aldık. Daha güzel ve yaşanabilir bir Şanlıurfa için çalışıyoruz” dedi.


www.balikligol.com

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan erkan sözen eyyubiye Hayati Harrani Mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu