Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Milletvekili Özcan, Barış yemeğine katıldı

Milletvekili Özcan, Barış yemeğine katıldı

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Dr. Halil Özcan, Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine bağlı Geçit Tepe köyünde 15 yıl önce Davud aşiretine mensup iki ailenin kan davası ile sonuçlanan kavganın barış yemeğine katıldı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2012 Salı 16:42
Milletvekili Özcan, Barış yemeğine katıldı

Barış yemeğine, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan’ın yanı sıra Davud Aşireti temsilcileri, Bölgenin Kanaat önderleri ve Davut aşiretine mensup yaklaşık bin beş yüz kişi katılım gösterdi.

Akçakale ilçesine Bağlı Geçit Tepe köyünde 15 yıl önce Davut aşiretine mensup Bicel ve Bozkurt aileleri arasında yaşanan kan davası bölgenin Kanaat önderlerinin araya girmesiyle birlikte barışla noktalandı.

Barış yemeğine katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Ben her iki tarafa da, bu barışta emeği geçenlere özellikle affedici tarafa da teşekkür ediyorum. İnşallah bunların devamı bölgemizde bir daha yaşanmaz. Bu tür olayların önlemesi için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele etmemiz gerekiyor. Bu hayırlı işe vesile olan tüm herkese tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, çalışmaları çerçevesinde köy ziyaretlerine devam etti. Özcan, Yardımcı, Ulucanlar, Horoz, Seksenören, Keçikıran, Selman, Minare ve Yeni köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy sorunlarını yerinde tespit etmek için köyleri gezdiğini ve sorunlarını not aldıklarını belirten Dr. Özcan; “KÖYDES çalışmaları kapsamında yolsuz, susuz ve elektriksiz köylerimiz kalmayacak. Buralara gelerek sorunları kendimiz tespit ediyoruz. AK Parti hükümeti çalışıyor. Şanlıurfa ve köyleri hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com