Advert
Advert
Advert

Milletvekili Önen ve Gök Yönetim Toplantısına Katıldılar

Milletvekilleri Abdülkadir Emin Önen ve Dr. Abdülkerim Gök, AK Parti İl Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısına katılarak yaptıkları çalışmalar hakkında ve gündemle ilgili bilgi verdiler.

Milletvekili Önen ve Gök Yönetim Toplantısına Katıldılar
Milletvekili Önen ve Gök Yönetim Toplantısına Katıldılar

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığında her hafta düzenlenen İl Yönetim Kurulu toplantısına Şanlıurfa Milletvekilleri Abdülkadir Emin Önen ve Dr. Abdülkerim Gök katılarak gündemi ve yaptıkları saha çalışmalarını değerlendirdiler.

 

İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Haftalık toplantımıza Sayın Vekillerimiz Abdülkadir Emin Önen ve Dr. Abdülkerim Gök katıldılar. Çalışmalarını bizimle paylaştılar. Biz İl Yönetimi olarak her vekilimizle çalışan bir İl Başkan Yardımcısı ve bir İlçe Koordinatörü arkadaşımızı görevlendirdik. Bu çerçevede koordineli olarak Şanlıurfa’nın her köyüne ve ilçesine hem vekil hem de teşkilat olarak ulaşıyoruz. Bu toplantımızda gündem maddelerimizi ve son gelişmeleri istişare ettik” dedi.

Çin’deki temaslarını anlatan Milletvekili Önen; “Bizim uygulamalarımız ve kültürel yaşamımız başka ülkelere de örnek oluyor. TBMM’de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şanlıurfa Merkezde esnaf ve STK ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bozova ilçemizde ise tüm köy sorunlarını ve istatistik bilgilerini alarak hizmetlerin organizeli bir şekilde yapılmasını ve takibini sağlıyoruz” dedi.

Hafta sonunu Suruç ve Hilvan’da geçirdiğini belirten Dr. Abdülkerim Gök ise; “Hafta içi TBMM çalışmalarımızdan dolayı meclisteyiz. Hafta sonunda ise Şanlıurfa’da bulunuyoruz. Bu hafta sonunu da Suruç ve Hilvan’da geçirdik. Suruç ve Hilvan İlçe teşkilatlarımızın hazırladıkları programlara katıldık. Çok verimli geçti” dedi.

 

Milletvekilleri Abdülkadir Emin Önen ve Dr. Abdülkerim Gök, toplantıdan sonra Genel Kurul Toplantılarına katılmak üzere Ankara’ya gittiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı