Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Milletvekili Önen Endonezyada

Milletvekili Önen Endonezyada

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2010 Pazartesi 18:05
Milletvekili Önen Endonezyada

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve Asya Parlamenterler Asamblesi (APA) Türk Gurubu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, APAnın Yürütme Kurulu toplantısına katılmak üzere Endonezyaya gidiyor. 

12-13 Ekim tarihlerinde Endonezyada yapılacak toplantıya Malatya Milletvekili Mehmet Şahin ile katılacak olan APA Türk Gurubu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, toplantıda alt komite raporlarının görüşüleceğini, Aya ülkeleri ve Türkiye açısından çok önemli bir toplantı olacağını söyledi.
Toplantıya Sri Lanka, Endonezya, Suriye, Suudi Arabistan, İran, Afganistan, Bahreyn, Kuveyt ve Türkiyenin katılacağı belirtilirken, yine Endonezyanın başkenti Cakartada 11-12 Haziran tarihlerinde düzenlenen Asya Parlamenterleri Asamblesi Alt Komisyon Toplantısında, 41 Asya ülkesinin üye olduğu APAda oy birliği ile İsrailin Gazzeye yardım götüren gönüllülere saldırısını kınama kararı alınmıştı. Ayrıca; üye ülkelerin İsraile siyasi, sosyal ve ekonomik alanlarda yaptırım uygulamaları hususunda tavsiye kararı da alınmış ve APA Genel Kuruluna sunulan bu kararla tüm üye ülkelerin ilişkilerini kesmeleri tavsiyesinde bulunulmuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com