Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Siyaset Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin, YSK tarafından onaylanan kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2015 Çarşamba 02:31
Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

Resmi Gazete'de yayımlanan YSK kararına göre, seçime 16 siyasi parti katılacak. Öte yandan Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayının seçime katılacağı kesinleşti.   

Resmi Gazete'nin bu günkü mükerrer sayısında yayımlanan karara göre, Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 18 Eylül'de siyasi partiler tarafından verilen milletvekili aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi.

YSK'nın kararına göre, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılacak siyasi partiler şu şekilde sıralandı:

Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, Komünist Parti, Millet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Vatan Partisi ve Halkın Kurtuluş Partisi (85 seçim çevresinde), Hak ve Özgürlükler Partisi (78 seçim çevresinde), Doğru Yol Partisi (67 seçim çevresinde) ve Liberal Demokrat Parti (61 seçim çevresinde)    

YSK'nın kararına göre, Türkiye genelinde 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılacak siyasi partilerin milletvekili aday listesi ise şu şekilde açıklandı:

 

ADANA

Adalet ve Kalkınma Partisi: 1- Ömer Çelik 2- Necdet Ünüvar 3- Fatma Güldemet Sarı 4- Talip Küçükcan 5- Mehmet Şükrü Erdinç 6- Tamer Dağlı 7- Mehmet Sağlam 8- Ahmet Zenbilci 9- Müberra Kara 10- Hasan Hüseyin Kuşcu 11- Hasan Berzan Toprak 12- Zekeriye Yıldızoğlu 13- Mehmet Akif Dostbil 14- İbrahim Dölek

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Elif Doğan Türkmen 2 - Zülfikar İnönü Tümer 3 - İbrahim Özdiş 4 - Aydın Uslupehlivan 5 - Burhanettin Bulut 6 - Müzeyyen Şevkin 7 - Orhan Toklu 8 - Nesrin Göçhan 9 - Kemal Derin 10 - Rukiye Çinkılıç 11 -Yüksel Karaaslan 12 - Gülcan Abalı 13 - İbrahim Demir 14 - Etem Tok

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mevlüt Karakaya 2- Muharrem Varlı 3- Seyfettin Yılmaz 4- Cahit Öztok 5- Sinan Gül 6- Adem Gündoğan 7- Mehmet Ali Arslan 8- İsa Ayanoğlu 9- İbrahim Sezer 10- Neslihan Uzun 11- Ayla Emrahoğlu 12- Hüseyin Yıldırım 13- Hatice Yüce 14- Ersen Tüzener

Halkların Demokratik Partisi 1- Meral Danış Beştaş 2- Rıdvan Turan 3- Şuhap Bolkan 4- Günay Mutluhan 5- Derya Çiçek Nar 6- Barış Karabıyık 7- Mehmet Yücel Arıkan 8- Feride Peynirci 9- Reşit Ertaş 10- Feyruze Gümüş 11- Hıdır Koluman 12- Emrah Bozan 13- Abdulkerim Aslan 14- Mehmet Zahir Karaboğa

 

ADIYAMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ahmet Aydın 2- Adnan Boynukara 3- İbrahim Halil Fırat 4- Salih Fırat 5- Yakup Taş

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Sıddık Şahin 2 - Fatma Ulubey 3 - Deniz Çakmak 4 - Mustafa Hakkan Kılınç 5 - Zeynep Saya

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Canpolat 2- Bekir Çiçek 3- Hüseyin Tarık Arda 4- Rifat Erdem 5- Hayriye Kuştepe

Halkların Demokratik Partisi 1- Behçet Yıldırım 2- Kemal Bülbül 3- Mahmut Özdemir 4- Ayten Yılmaz 5- Birsen Tunç

 

AFYONKARAHİSAR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Veysel Eroğlu 2- Ali Özkaya 3- Hatice Dudu Özkal 4- Mehmet Koca 5- Cengiz Sağlam

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Burcu Köksal 2 - Hatice Gök 3 - Bekir Kasap 4 - İsmahan Nergiz 5 - Adnan Çelik

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Parsak 2- Kemalettin Yılmaz 3- Selcen Karaer 4- Uygur Temizer 5- Ertuğrul Sevim

Halkların Demokratik Partisi 1- Mehmet Bayraktar 2- Veda Çelik 3- İsmail Kaçmaz 4- Cavidan Nizamoğlu 5- Birgül İldoğan

 

AĞRI

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Cesim Gökçe 2- İsmail Oğur 3- Erhan Tenekeci 4- Zeynel Abidin Çakır

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Kazım Güzel 2 - Erkan Sayan 3 - Mehmet Sıddık Yel 4 - Kasım Aslan

 

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mustafa Örü 2- Coşkun Aytekin 3- Hıdır Çalpan 4- Bekir Özmutlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Leyla Zana 2- Berdan Öztürk 3- Dirayet Taşdemir 4- Mehmet Emin İlhan

 

AKSARAY

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- İlknur İnceöz 2- Cengiz Aydoğdu 3- Mustafa Serdengeçti

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - İsmail Hakkı Açıkalın 2 - Meral Koşar 3 - Hasan Ali Elibol

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Turan Yaldır 2 - Nilgün Tosun 3 - Ayşe Deniz Ay

Halkların Demokratik Partisi 1- İsmail Doygun 2- Kıymet Temel 3- Mehmet Baltaş

 

AMASYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Naci Bostancı 2- Haluk İpek 3- Avni Erdemir

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Mustafa Tuncer 2 - Hasan Acar 3 - Arife Serpil Saraçoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Sarı 2- Gülseren Ertopçu 3- Hüseyin Saka

Halkların Demokratik Partisi 1- Naciye Çiğdem Atalay 2- Mustafa Irmak 3- Nurettin Alkan

 

ANKARA 1.BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Ali Babacan 2 - Yalçın Akdoğan 3 - Ahmet Gündoğdu 4 - Ali İhsan Arslan 5 - Jülide Sarıeroğlu 6 - Murat Alparslan 7 - Ertan Aydın 8 - Fatih Şahin 9 - Tülay Selamoğlu 10 - Barış Aydın 11 - Ercan Kınacı 12 - Fahri Usta 13 - Devlet Şankazan 14 - Mehtap Toruntay 15 - Hüseyin Ulusal 16 - Hayri Çağır 17 - Emire Balkan 18 - Mehmet Ali Canlı

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Ayşe Gülsün Bilgehan 2 - Necati Yılmaz 3 - Tekin Bingöl 4 - Aylin Nazlıaka 5 - Levent Gök 6 - Ali Haydar Hakverdi 7 - Bülent Kuşoğlu 8 - Ali Balkız 9 - Gamze Taşcıer 10 - Mehmet Hadimi Yakupoğlu 11 - Selahattin Emre 12 - Sema Aksoy 13 - Faruk Özdemir 14 - Erdoğan Kılıç 15 - Turhan İçli 16 - Sezgin Kaya 17 - Ahmet Ersen Özsoy 18 - Murat Can Işıldak

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Zühal Topçu 2- Erkan Haberal 3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu 4- Alper Çağrı Yılmaz 5- Sultan Gündüz 6- Ayşe Sibel Ersoy 7- Osman Topal 8- Aytaç Özel 9- Nuri Sertaç Güler 10- Esin Gürel 11- Hakan Doğru 12- Vahiddin Atabey Özdemir 13- Zuhal Babaözü 14- Mehmet Çağrı Tamur 15- İbrahim Kuş 16- Hediye Buket Gültekin 17- İlkay Uyar Kaba 18- Bayram Menekşe

Halkların Demokratik Partisi 1 - Sırrı Süreyya Önder 2 - Gülsen Ülker 3 - Şerif Oti 4 - Celal Demir 5 - Nursel Öztürk 6 - Berkat Kar 7 - Şilan Aydın Üzgeç 8 - Nazik Kılıç 9 - Erol Tunç 10 - Nursel Güvendir 11 - Turgut Çetin 12 - Dilek Ertürk 13 - Mehmet Mercan 14 - Ebru Demir 15 - Aziz Yavuz 16 - Gülnaz Mart 17 - Erdal Okay 18 - Turan Dara

 

ANKARA 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Cemil Çiçek 2 - Yıldırım Tuğrul Türkeş 3 - Emrullah İşler 4 - Ahmet İyimaya 5 - Lütfiye Selva Çam 6 - Vedat Bilgin 7 - Aydın Ünal 8 - Nevzat Ceylan 9 - Ayhan Yılmaz 10 - Mahmut Sami Mallı 11 - Ahmet Baba 12 - Murat Yıldırım 13 - Neslihan Cenk 14 - Mehmet Akif Kalaycı

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Şenal Sarıhan 2 - Murat Emir 3 - Ahmet Haluk Koç 4 - Nihat Yeşil 5 - Ali Rıza Erbay 6 - Celalettin Koç 7 - Semra Dinçer 8 - Barış Ozan Vural 9 - Ali Yılmaz 10 - Selma Ergen 11 - Abidin Şahin 12 - Emre Aydın 13 - Faruk Demir 14 - Erol Bektaş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Şefkat Çetin 2- Mustafa Mit 3- Yaşar Yıldırım 4- Ender Ethem Atay 5- Alparslan Sucu 6- Necmettin Karakuş 7- Tuncay Tekay 8- Rubil Gökdemir 9- İsmail Erçelebi 10- İbrahim Doğan 11- Oğuzhan Kara 12- Musa Ayan 13- Mehmet Yiğit 14- Zeki Durmaz

Halkların Demokratik Partisi 1 - Mustafa Sarısülük 2 - Songül Erol Abdil 3 - Tayland Altünay 4 - Ayfer Balıkçı 5 - Abdullah Koç 6 - İsmet Yalçınkaya 7 - Firdevs Kantar 8 - Kamber Ateş 9 - Hatice Çevik 10 - Tacire Baktaş 11 - Abdulkani Tatlısu 12 - Nursel Aras Karakaya 13 - Kubilay Akman 14 - Müşerref Geçer

 

ANTALYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mevlüt Çavuşoğlu 2- Mustafa Köse 3- Hüseyin Samani 4- Gökcen Özdoğan Enç 5- Sena Nur Çelik 6- İbrahim Aydın 7- Atay Uslu 8- İbrahim Türkiş 9- Işılay Işıldar Can 10- Hakkı Beşkazalı 11- Ercan Mekteplioğlu 12- İzzet Yılmaz 13- Murtaza Tamyürek 14- Mustafa Akdeniz

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Niyazi Nefi Kara 2 - Deniz Baykal 3 - Çetin Osman Budak 4 - Mustafa Akaydın 5 - Devrim Kök 6 - Figen Albuga Çalıkuşu 7 - Rafet Zeybek 8 - Nusret Bayar 9 - Deniz Filiz 10 - Sultan Yegen 11 - Sevindik Gizli 12 - Cavit Arı 13 - Barış İşbilen 14 - Meral Mengi

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Günal 2- Ahmet Selim Yurdakul 3- Tarkan Akıllı 4- Cafer Uyar 5- Güray Parlak 6- Cengizhan Gököz 7- Neşe Gül 8- Mehmet Cüneyt Güzel 9- Turgut Bucak 10- Üstün Osma 11- Servet Ersoy 12- Soner İnal 13- Hafize Nursen Aktaş 14- Özcan Kadıoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Hakkı Saruhan Oluç 2- Cevdet Çağlar 3- Deniz Yıldırım 4- Nuray Erçağan 5- İshak Kahraman 6- Songül Şarklı 7- Bayram Ardık 8- Firdevs Sema Tatlı 9- Erbakan Tağ 10- İlkin Manya 11- Kamile Yılmaz 12- Hülya Demir 13- Şeyhmus Demir 14- Yüksel Gönül

 

ARDAHAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Orhan Atalay 2- Yunus Baydar

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Öztürk Yılmaz 2 - Erdem Uyğur

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Osman Nuri Yıldız 2- Gökhan Ağdemir

Halkların Demokratik Partisi 1- Taşkın Aktaş 2- Pervin Tumbul

 

ARTVİN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- İsrafil Kışla 2- Hayrettin Gülbin

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Uğur Bayraktutan 2 - Musa Ulutaş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Muhammed Altunal 2- Nedim Özer

Halkların Demokratik Partisi 1- Recep Demirci 2- Mehmet Emin İnce

 

AYDIN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Erdem 2- Abdurrahman Öz 3- Mustafa Savaş 4- Ersin Esenlik 5- Metin Yavuz 6- Hilmi Yıldırım 7- Hakan Çağlar Erürker

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Bülent Tezcan 2 - Metin Lütfi Baydar 3 - Hüseyin Yıldız 4 - Mehmet Fatih Atay 5 - Tayfun Talipoğlu 6 - Ferda Çağlar Erkut 7 - Fulya Üstündağ

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Deniz Depboylu 2- Mehmet Beliğ Azbazdar 3- Hilmi Bolatoğlu 4- Musa İlhan 5- Hüsniye Kozan 6- Ahmet Özkan 7- Aydemir Durmuş

Halkların Demokratik Partisi 1- Doğan Erbaş 2- Nuri Keserci 3- Mahmut Nacar 4- Sevay Akkan Açıcı 5- Abdulnasır Subaşı 6- Ayfer Demirel 7- Mehmet Göcekli

 

BALIKESİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mahmut Poyrazlı 2- Sema Kırcı 3- Ali Aydınlıoğlu 4- Kasım Bostan 5- Mustafa Canbey 6- Hülya Kamçı 7- Hasan Demiraslan 8- Hasan Şafak

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Mehmet Tüm 2 - Ahmet Akın 3 - Namık Havutça 4 - Ensar Aytekin 5 - Fikret Şahin 6 - Ali Kemal Deveciler 7 - Ali Er 8 - Neşe Zengin İğdır

Milliyetçi Hareket Partisi 1- İsmail Ok 2- Recep Çetin 3- Bülent Başaran 4- Kamil Gültekin Öztürk 5- Mehmet İsmail Sakaroğlu 6- Zakir Yılmaz 7- Atilla Turhan 8- Hadi Selimoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Cafer Çelik 2- Bedri Arık 3- Esengül Beşli 4- Faruz Nafiz Sayın 5- Ahmet Zeki Açıkgöz 6- Ayşe Işık 7- Hayrettin Şen 8- Gülistan Adsan

 

BARTIN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Yılmaz Tunç 2- Ahmet Bensiz

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Muhammet Rıza Yalçınkaya 2 - Aysu Bankoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Aynur Yıldırım 2- Tuncay Maden

Halkların Demokratik Partisi 1- Diren Cevahir Şen 2- Nur Sait Tekgül

 

BATMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ataullah Hamidi 2- Ziver Özdemir 3- Murat Çiçek 4- Adile Gürbüz

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Mansur Obut 2 - Orhan Cihan 3 - Hamit Keskin 4 - Kemal Demir

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Cemil Güzel 2- Ahmet Ercan Yıldırım 3- Turan Aytek Önalp 4- Ömer Kervan

Halkların Demokratik Partisi 1- Ayşe Acar Başaran 2- Mehmet Ali Aslan 3- Saadet Becerikli 4- Kadir Tunç

 

BAYBURT

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Naci Ağbal 2- Şahap Kavcıoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Murat Bülbül 2 - Tahsin Demir

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Karabey Kadri Karaoğlu 2- Hidayet Yılmaztürk

Halkların Demokratik Partisi 1- Abdulkadir Canalır 2- Sevim Devrim

 

BİLECİK Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Halil Eldemir 2- Ramazan Kurtulmuş Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Yaşar Tüzün 2 - Hüseyin Elmas Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ahmet Murat Köftecioğlu 2- Ahmet İşlek Halkların Demokratik Partisi 1- Perihan Karakoç 2- Ömer Ege

 

BİNGÖL

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Cevdet Yılmaz 2- Enver Fehmioğlu 3- Yusuf Coşkun

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Kazım Alınak 2 - Kemal Satıcı 3 - Hüseyin Negüzel

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Osman Beyaztaş 2- Ragıp Tümen 3- İbrahim Baran

Halkların Demokratik Partisi 1- Hişyar Özsoy 2- Mahmut Demirel 3- Hatice Kavran

 

BİTLİS

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Vedat Demiröz 2- Mehmet Zeki Peker 3- Ahmet Çelik

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Veysi Uyanık 2 - Mustafa Kemal Çiçek 3 - İsmail Nacar

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Gökçe Zencir 2- Faik Er 3- Murat Açar

Halkların Demokratik Partisi 1- Mizgin Irgat 2- Mahmut Celadet Gaydalı 3- Habip Yeşiltepe

 

BOLU

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ali Ercoşkun 2- Fehmi Küpçü 3- Fatih Metin

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Tanju Özcan 2 - Mehmet Burak Cop 3 - Elfaz Temiz

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Şükrü Gülez 2- Mihriban Yerlikaya 3- Metin Apaydın

Halkların Demokratik Partisi 1- Güner Yavuz 2- Nevzat Sancak 3- İbrahim Yolci

 

BURDUR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Bayram Özçelik 2- Reşat Petek 3- Kamil Özcan

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Mehmet Göker 2 - Kadir Koç 3 - Okan Kurd

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Alparslan Ahmet Dursun 2- Yılmaz Tunç 3- Hasar Uçar

Halkların Demokratik Partisi 1- Celal Çiçek 2- Betül Taylan 3- Halil Çay

 

BURSA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Müezzinoğlu 2- Efkan Ala 3- Emine Yavuz Gözgeç 4- Cemalettin Kani Torun 5- Hüseyin Şahin 6- İsmail Aydın 7- Zekeriya Birkan 8- Hakan Çavuşoğlu 9- Bennur Karaburun 10- Muhammet Müfit Aydın 11- Osman Mesten 12- Mustafa Esgin 13- Ahmet Kılıç 14- Cennet Cankılıç 15- Harun Akın 16- Bülent Büke 17- Murat Çakır 18- Dinçer Akyel

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Lale Karabıyık 2 - Ceyhun İrgil 3 - Orhan Sarıbal 4 - Erkan Aydın 5 - Nurhayat Altaca Kayışoğlu 6 - Mustafa Şenyurt 7 - Asüde Şenol 8 - Nuray Çohan 9 - İsmet Karaca 10 - Deniz Baykal 11 - Şadi Özdemir 12 - İnan Keser 13 - Fatma Belgin Gökçe 14 - Fevzi Sayan 15 - Suna Soydaş 16 - Semih Özdemir 17 - Özkan Kayaoğlu 18 - Alpay Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi 1- İsmet Büyükataman 2- Kadir Koçdemir 3- Tevfik Topçu 4- Fevzi Zırhlıoğlu 5- Hasan Toktaş 6- Ali Hayri Ozan 7- Mehmet Ali Adak 8- Gülten Kavut Sürücü 9- Hatice Deniz 10- Timur Özdemir 11- Sibel Özbudak 12- Sinan Bozkurt 13- Engin Er 14- Yusuf Güney 15- İnanç Bilgi Çakın 16- Mehmet Yılmaz 17- Muhammed Cihangir Kalkancı 18- Altan Özakın

Halkların Demokratik Partisi 1- Asiye Kolçak 2- Metin Kılıç 3- Şahin Akın 4- Fatma Özen Çerençe 5- Hüseyin Armağan 6- Mülkiye Eriş 7- Rahim Dede 8- Bertal Camkıran 9- Çiçek Çelebioğlu 10- Mehmet Deniz Büyük 11- Hadice Ateş 12- Yılmaz Adıyaman 13- Hamza Karaköse 14- Münesre Geçimli 15- Mehmet Ferit Çelik 16- Aygül Saklı 17- Muzaffer Yazıcı 18- Figen Ovat

 

ÇANAKKALE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Bülent Turan 2- Ayhan Gider 3- Jülide İskenderoğlu 4- Mehmet Özkurnaz Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Muharrem Erkek 2 - Bülent Öz 3 - Metin Ümit Ural 4 - Adil Can Milliyetçi Hareket Partisi 1- İbrahim Kürşat Tuna 2- Hatice Korkmaz 3- Mustafa Doğan 4- Mehmet Vehbi Tayyar Halkların Demokratik Partisi 1- Özlem Ergun Açenal 2- Ömer Faruk Kırnıç 3- Adile Yalçın 4- Sinan Ekinci

 

ÇANKIRI

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Muhammet Emin Akbaşoğlu 2- Hüseyin Filiz

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Murat Berat Atalay 2 - Nermin Aydınlı

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Kadir Şekerci 2- Hüseyin Yakar

Halkların Demokratik Partisi 1- Selvinaz Göçmez 2- Hüseyin Karakaş

 

ÇORUM

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Salim Uslu 2- Ahmet Sami Ceylan 3- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt 4- Bekir Horuz

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Tufan Köse 2 - Muharrem Bozdoğan 3 - Dinçer Solmaz 4 - Saim Topgül

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Vahit Doğan 2- Aybüke Topçubaşı Ekici 3- Ercan Daşdan 4- Muhsin Kocasaraç

Halkların Demokratik Partisi 1- Şeref Karataş 2- Meliha Üşüdür 3- Ümit Küçükbayatlı 4- Hasibe Beyaz

 

DENİZLİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Nihat Zeybekci 2- Sema Ramazanoğlu 3- Şahin Tin 4- Cahit Özkan 5- Osman Yüceliş 6- Emin Okkaya 7- Muhammed Bekir Ege

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Melike Basmacı 2 - Kazım Arslan 3 - Gülizar Biçer Karaca 4 - Adil Demir 5 - Ahmet Divarcı 6 - Halis Ödel 7 - Azmi Ermiş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Emin Haluk Ayhan 2- Cafer Birtürk 3- Mehmet Uz 4- Mustafa Çırak 5- Halil Öztürk 6- Yurdahan Özhan 7- Efe Şahin

Halkların Demokratik Partisi 1- Perihan Üge 2- Ahmet Turhan 3- Emine Yalçın 4- Ayfer İnan 5- Özgür Çavuşoğlu 6- Ahmet Sarı 7- Cengiz Elbenzer

 

DİYARBAKIR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Galip Ensarioğlu 2- Ebubekir Bal 3- Abdullah Atik 4- Beran Çelik 5- Tahsin Arslan 6- Netice Arslan 7- Şafak Yontürk 8- Alaattin Parlak 9- Mehmet Fatih Kayhan 10- Aziz Alper Biten 11- Neşet Özden

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Naci Sapan 2 - Hüseyin Cihan Taşkıran 3 - İlhan Baran 4 - Hamit Fidan 5 - Nurdan Erdiş 6 - Serdar Kılıçoğlu 7 - Recep Leygara 8 - Emrah Anlı 9 - Aslı Açıkgöz 10 - Mehtap Uluba 11 - Engin Dayanık

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Teyar Karakoç 2- Ayşe Önen 3- Fevzi Yiğitkan 4- Ahmet Kaya 5- Recep Donat 6- Ömer Bozkaya 7- Şeyhmus Bilici 8- Mehmet İçli 9- Celalettin Yaylak 10- Kadir Yorulmaz 11- Saim Kayaalp

Halkların Demokratik Partisi 1- İdris Baluken 2- Nursel Aydoğan 3 -Nimetullah Erdoğmuş 4 -Feleknas Uca 5- Altan Tan 6- Çağlar Demirel 7- Ziya Pir 8- İmam Taşcıer 9- Sibel Yiğitalp 10- Edib Berk 11- Nesrin Hilal Şanlı

 

DÜZCE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Faruk Özlü 2- Fevai Arslan 3- Ayşe Keşir

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Zafer Teber 2- Zekeriya Yanmaz 3- Abdullah Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Osman Çakmak 2- Bahri Temeltaş 3- Celal Kasapoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Neriman Birgül Hakan 2- Ali Şeker 3- Abdurrahman Oğuz

 

EDİRNE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Rafet Sezen 2- Mustafa Mercan 3- Fahrettin Savcı

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Okan Gaytancıoğlu 2- Erdı n Bı rcan 3- Gürkan Gu neser

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Gürsel Şimşek 2- Hüseyin Ülker 3- Nehir Çakar

Halkların Demokratik Partisi 1- Sedat Zımba 2- Halime Demirkapı 3- Mehmet Şerif Öner

 

ELAZIĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Tahir Öztürk 2- Metin Bulut 3- Ömer Serdar 4- Ejder Açıkkapı

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Fatı h Gürsul 2- Fevzı Şengezer 3- Yılbay Çelik 4- Lale Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Yavuz Temizer 2- Mesut Aksan 3- Mehmet Karaca 4- Bedri Bora Ertem

Halkların Demokratik Partisi 1- Orhan Demirbağ 2- Seydali Pörklü 3- Türkan Bingöl 4- İbrahim Bingöl

 

ERZİNCAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Sebahattin Karakelle 2- Serkan Bayram

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Erdoğan Özyalçın 2- Yalçın Tanrıverdi

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Hüseyin Seçer 2- Ahmet Kaya

Halkların Demokratik Partisi 1- Hasan Ulucan 2- Gülsüm Kaya

 

ERZURUM

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Recep Akdağ 2- Mustafa Ilıcalı 3- Zehra Taşkesenlioğlu 4- İbrahim Aydemir 5- Orhan Deligöz 6- Ahmet Yaptırmış

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Tuncer Aktaş 2- Yavuz Polat 3- Orhan Bozkurt 4- Haydar Bulut 5- Hakan Cebeci 6- Necip Aktaş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Kamil Aydın 2- Ertürk Çimen 3- Zekai Kaya 4- Cezmi Polat 5- Gökhan Arslan 6- Seyfullah Hızarcı

Halkların Demokratik Partisi 1- Seher Akçınar Bayar 2- Kamil Aydın 3- İrfan Keskin 4- Zeliha Dündar 5- Zahir Uzun 6- Zeyni Mete

 

ESKİŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Nabi Avcı 2- Harun Karacan 3- Emine Nur Günay 4- Yetkin Tetik 5- Ali Demirel 6- Yılmaz Altın

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Gaye Usluer 2- Utku Çakırözer 3- Cemal Okan Yüksel 4- Metin Tomsuk 5- Erdal Çakıcıer 6- Erdal Caferoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ruhsar Demirel 2- Metin Nurullah Sazak 3- Şenel Altun 4- Ahmet Muhammed Hızlan 5- Kezban Akkaya 6- Timur Faruk Yatmaz

Halkların Demokratik Partisi 1- Işık Polat 2- Nurettin Aldemir 3- Fatma Curka 4- Suat Tuncer 5- Mehmet Latif Çelebi 6- Nermin Kaya

 

GAZİANTEP

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Şimşek 2- Abdulhamit Gül 3- Ahmet Uzer 4- Şamil Tayyar 5- Canan Candemir Çelik 6- Abdullah Nejat Koçer 7- Abdulkadir Yüksel 8- Mehmet Erdoğan 9- Ali Şahin 10- Fikret Murat Tural 11- Muhammed Hakan Tanrıöver 12- Selami Yetkinşekerci

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Akif Ekici 2- Mehmet Gökdağ 3- Ali Peri 4- Coşkun Özkaya 5- Naci Kılıç 6- Hasan Şahin 7- Adile Merve Altınbaş 8- Fatma Kılıç 9- Mehmet Turan Gündoğdu 10- Cemal Çankaya 11- Hakan Korkmaz 12- Hasan Aktaş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ümit Özdağ 2- Ertuğrul Tolga Orhan 3- Fevzi Koçoğlu 4- Mehmet Ejder Demir 5- Seyit Çapan 6- Mezine Sırakaya 7- Oğuzhan Şahin 8- Serdar Önel 9- Menderes Şahin 10- Halil Beyazay 11- Onur Önsel 12- Adem Kolsuz

Halkların Demokratik Partisi 1- Mahmut Toğrul 2- Yurdusev Özsökmenler 3- Osman Demirci 4- Emine Akkuş Çiçek 5- Hasan Sarı 6- Lami Çiçek 7- Sultan Bayındır 8- Emre Yücel 9- Selman Tutumlu 10- Yurdanur Mutlu 11- Mehmet Karaslan 12- Umut Baran

 

GİRESUN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Nurettin Canikli 2- Cemal Öztürk 3- Sabri Öztürk 4- Adem Tatlı

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Bülent Yener Bektaşoğlu 2- Basri Gürsoy 3- İbrahim Akgün 4- Sevgi Utlu Güngör

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Orhan Erzurum 2- Yusuf Veziroğlu 3- Bora Kılıç 4- Yaşar İbaş

Halkların Demokratik Partisi 1- Filiz Çakır 2- Nalan Coşkun 3- Hasan Hüseyin Küçükaydın 4- Abdullah Erol

 

GÜMÜŞHANE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Hacı Osman Akgül 2- Cihan Pektaş

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Evren Murat Öztekin 2- Rüstem Akdemir

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mustafa Canlı 2- Kamil Kılıç

Halkların Demokratik Partisi 1- Hayati Günal 2- Derya Uysal

 

HAKKARİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ahmet Budak 2- Mehmet Fırat 3- Abdulmecit Tarhan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Şükrü Çivi 2- Melek Çallı 3- Giyasettin Koç

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mıktat Kırmıt 2- Barış Cengizbay 3- Fatih Sökmen

Halkların Demokratik Partisi 1- Selma Irmak 2- Nihat Akdoğan 3- Abdullah Zeydan

 

HATAY

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Adem Yeşildal 2- Orhan Karasayar 3- Mehmet Öntürk 4- Fevzi Şanverdi 5- Hacı Bayram Türkoğlu 6- Filiz Özçörekçi 7- İbrahim Naci Yapar 8- Mehmet Hacıoğlu 9- Canan Kahraman Hattapoğlu 10- Ahmet Demirtaş

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Hilmi Yarayıcı 2- Mevlüt Dudu 3- Serkan Topal 4- Birol Ertem 5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu 6- Servet Mullaoğlu 7- Döndü Dilan Bedir 8- Mehmet Gözel 9- Bilgen Duman 10- Nermin Yıldırım Kara

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu 2- İbrahim Gül 3- Mehmet Akif Terzi 4- Adnan Akdaş 5- Adnan Açıkel 6- Mustafa Özçelik 7- Ferhat Küçükler 8- İlknur Tuna 9- Kamil Akdoğan 10- Serhat Tabanca

Halkların Demokratik Partisi 1- Servet Kavukoğlu 2- Şükran Dağ Cabir 3- Kerem Nalbant 4- Bedi Duman 5- Ercüment Kimyon 6- Muhsine Taşan 7- Mehmet Oğur 8- Semire Buz 9- Özgür Aydın 10- Çetin Sakallı

 

IĞDIR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Nurettin Aras 2- Mustafa Buluş

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Halil Duman 2- Gülay Aras

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Yakup Kumtepe 2- Muharrem Çeçen

Halkların Demokratik Partisi 1- Mehmet Emin Adıyaman 2 - Kıznaz Türkeli

 

ISPARTA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Süreyya Sadi Bilgiç 2- Sait Yüce 3- Haydar Kemal Kurt 4- Gülsüm Tunçbilek

Cumhuriyet Halk Partisi 1- İrfan Bakır 2- İsa Önder Dinçtürk 3- Mustafa Ceyhan 4- İzzet Beydoğan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Nuri Okutan 2- Ahmet Ziya Nuhoğlu 3- İbrahim Yıldırım 4- Hakan Demirtaş

Halkların Demokratik Partisi 1- Bahadır Çopur 2- Hakan Ekin 3- Ömer Kartal 4- Fatma Sibel Melike

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - İsmail Kahraman 2 - Mustafa Ataş 3- Mihrimah Belma Satır 4 - Erol Kaya 5 - Ahmet Berat Çonkar 6 - Berat Albayrak 7 - İsmet Uçma 8 - Metin Külünk 9 - Ravza Kavakcı Kan 10 - Azmi Ekinci 11- Osman Boyraz 12 - Hasan Turan 13 - Hasan Sert 14 - Mehmet Ali Pulcu 15 - Hurşit Yıldırım 16 - Hulusi Şentürk 17 - Orhan Birdal 18 - Şebnem Kocakelçi 19 - Hakkı Şanlı 20 - Erdal Yılmaz 21 - Ayşe Kartal 22 - Mustafa Demiral 23 - Mustafa Özmen 24 - Hacer Aktürk 25 - Alim Erdemir 26 - Coşkun Koç 27 - Hasan Ekmen 28 - Ayser Soy 29 - Muhammet Ali Kumru 30 - Mehmet Hüsrev 31 - Ramazan Bulum

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Şafak Pavey 2 - Gamze Akkuş İlgezdi 3 - Gürsel Tekin 4 - Barış Yarkadaş 5 - Mehmet Akif Hamzaçebi 6 - Mahmut Tanal 7 - İlhan Kesici 8 - Oğuz Kaan Salıcı 9 - Onursal Adıgüzel 10 - Ali Özcan 11 - Yakup Akkaya 12 - Metin Ağırman 13 - Kadir Gökmen Öğüt 14 - Cem Haydar Bektaş 15 - Birsen Tursun Demirel 16 - İrfan Karacan 17 - Berhan Şimşek 18 - Derya Şentürk 19 - Necdet Saraç 20 - Hasan Uzunyayla 21 - İlkay Orhan 22 - Erkan Başboğa 23 - Nurettin Sarıbal 24 - Hüsniye Kaya 25 - Özgen Nama 26 - Süleyman Güzel 27 - İsmail Altay 28 - Süleyman Bayraktutan 29 - Havana Başaran 30 - Umut Çakır 31 - Yelda Gargun

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Edip Semih Yalçın 2- İzzet Ulvi Yönter 3- Uygar Suphi Aktan 4- Ahmet Turgut 5- Sabri Şenel 6- Ekrem Düzgün 7- Umur Arıkan 8- Elif Gonca Akdeniz 9- Dursun Çolak 10- Ömer Faruk Ekşi 11- Alper Kaan Boran 12- Şevket Talha Apuhan 13- Cihan Tufan 14- Başar Ünal 15- Arif Tevetoğlu 16- Leman Süheyla Soylu 17- Aydın İşkur 18- Fatih Eryılmaz 19- Korkut Kutluata 20- Salih Balak 21- Aslı Ergün 22- Cemal Acar 23- Kamer Kemal Özşık 24- Mustafa Yalnız 25- Yaşar Kapucu 26- Hülya Azimli 27- Ünal Kaya 28- Kenan Cem Tokay 29- Emine Saadet Karlıbel 30- Banu Dağdeviren 31- Bilal Sarıyar

Halkların Demokratik Partisi 1 - Selahattin Demirtaş 2 - Hüda Kaya 3 - Turgut Öker 4 - Serpil Kemalbay Pekgözegü 5 - Abdullah Alagöz 6 - Arife Çınar 7 - Orhan Atilla 8 - Ferhat Öner 9 - Hülya Avşar 10 - Musa Piroğlu 11 - Halime Yavuz 12 - Murat Mıhçı 13 - Sevgi Örünç 14 - Sezin Uçar 15 - Mustafa Taşdelen 16 - Kübra Meltem Mollaoğlu 17 - Bayram Yaşlı 18 - Burcu Demirbaş 19 - Muhittin Aslanboğa 20 - Selda Karafazlı Kurşun 21 - Dılşad Canbaz 22 - Rıza Karaman 23 - Hürriyet Özçelik 24 - Mehmet Salih Taşdemir 25 - Ayşegül Taşçı 26 - Nurhan Yıldırım 27 - Rumet Serhat 28 - Metin Eroğlu 29 - Birgün Hizal 30 - Aytekin Demir 31 - Şadiye Koçkar

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Hayati Yazıcı 2 - Volkan Bozkır 3 - Burhan Kuzu 4- Ayşe Nur Bahçekapılı 5 - Fatma Betül Sayan Kaya 6- Ekrem Erdem 7 - Aziz Babuşcu 8 - Durmuş Ali Sarıkaya 9 - Şirin Ünal 10 - Fatma Benli 11 - Hüseyin Bürge 12 - Haydar Ali Yıldız 13 - Ahmet Hamdi Çamlı 14 - Markar Eseyan 15 - Oktay Saral 16 - Cemal Vanlıoğlu 17 - Ayşegül Esra Atik 18 - Perihan Toğay 19 - Erol Adayılmaz 20 - Yavuz Değirmenci 21 - Gülver Erdem 22 - Mehmet Akif Köse 23 - Ömer Faruk Aydemir 24 - Buğra Babur 25 - Mahmut Bayat 26 - Emre Ete

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Selina Doğan 2 - Aykut Erdoğdu 3 - Mustafa Sezgin Tanrıkulu 4 - Dursun Çiçek 5 - Süleyman Sencer Ayata 6 - Gülay Yedekci 7 - Kadri Enis Berberoğlu 8 - Didem Engin 9 - Mustafa Sarıgül 10 - Yüksel Mansur Kılınç 11 - Melda Onur 12- Çetin Soysal 13 - Cengiz Alp 14 - Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu 15 - Gül Yüksel 16 - Zeynel Öztürk 17 - İnan Güney 18 - Özgür Koçak 19 - Güven Karataş 20 - Mustafa Ozan Şer 21 - Yusuf Ergüven 22 - Kemal Büyükbayrak 23 - Fatma Genç 24 - Fidan Aslan Eroğlu 25 - Kadir Demirgöz 26 - Halit Özyurt

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu 2- Celal Adan 3- Mehmet Kılıç 4- Mehmet Aslan 5- Özcan Pehlivanlıoğlu 6- Feti Yıldız 7- Ali Derindağ 8- Başbuğ Pınarbaşı 9- Hakan Özbay 10- Füsun Kayan Ardamar 11- Muhammed Emin Özkurt 12- Gülru Vardar 13- Tuğba Turgan 14- Gürkan Teoman 15- Zehra Aylin Alemdar 16- Ömer Ökten 17- Ender Öztürk 18- Metin Kılıç 19- Rıza Erol 20- Sevgi Vardarlı İnal 21- Alaaddin Uludağ 22- Harun Yılmaz 23- Mahmut Mert Ersin 24- Mustafa Yılmaz 25- Uğur Aras 26- Selçuk Şişman

Halkların Demokratik Partisi 1 - Celal Doğan 2 - Filiz Kerestecioğlu 3 - Sezai Temelli 4 - Şerife Erbay 5 - Zahit Mutlu 6 - Nurten Ertuğrul 7 - Saime Oğuzhan 8 - Fırat Epözdemir 9 - Gülsüm Ağaoğlu 10 - Abdullah Baranuğurlu 11 - Hülya Osmanağaoğlu 12 - Eyüp Güneysen 13 - Beste Kaplan 14 - Mehmet Saltoğlu 15 - Selda Çelik 16 - Semra Türk 17 - Salih Şahin 18 - Musa Değirmenci 19 - Feride Elçin 20 - Hadi Boral 21 - Turhan Arslan 22 - Mehmet Erdoğan 23 - Ebru Özdemir 24 - Kurtuluş Sunal 25 - Abdullah Tayboğan 26 - Servet Güzel

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Mehmet Mehdi Eker 2 - Mustafa Şentop 3 - Mehmet Doğan Kubat 4 - Serap Yaşar 5 - Feyzullah Kıyıklık 6 - Mehmet Muş 7 - Nureddin Nebati 8 - Mehmet Metiner 9 - Harun Karaca 10 - Tülay Kaynarca 11 - Mustafa Yeneroğlu 12 - Erkan Kandemir 13 - Halis Dalkılıç 14- Mürteza Zengin 15 - Yıldız Seferinoğlu 16 - Abdullah Başçı 17 - Yunus Ergüne 18 - Tülin Mazlumoğlu Kestane 19 - Ahmet Aydın 20 - Hatice Kübra Öztürk Gökkaya 21 - Abdullah Sadıksoy 22- Müzemmil Hevadpal 23 - Resul Kurt 24 - Yeşil Aytulum Turut 25 - Zekiye Çapan 26 - Murat Çelik 27 - Memet Emin Ertekin 28 - Hasene Çapar 29 - Haşim Taşkıran 30 - Yasin Zülbaharoğlu 31 - Hüseyin Koyuncu

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Bihlun Tamayligil 2 - İlhan Cihaner 3 - Engin Altay 4 - Ali Şeker 5 - Erdoğan Toprak 6 - Eren Erdem 7 - Mehmet Bekaroğlu 8 - Zeynel Emre 9 - Sibel Özdemir 10 - Seyhan Erdoğdu 11 - Fevzi Gümüş 12- Emine Gülizar Emecan 13 - Ümran Köksüz 14 - Gökhan Gümüşdağ 15 - Süleyman Çelebi 16 - Çetin Çapan 17 - Efkan Bolaç 18 - Özgür Karabat 19 - Hüseyin Özkahraman 20 - Erhan Bozan 21 - Cenk Sidar 22 - Mehtap Albayrak 23 - Rza Akpolat 24 - Kemal Çebi 25 - Şahanım Meter 26 - Taşkan Uysal 27 - Selçuk Müsnat Hazinedar 28 - Özlem Durdağı Dokuyucu 29 - Türkan Kebeci 30 - Başak Merih Eriçok 31 - Seda Önder

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Atila Kaya 2- İsmail Faruk Aksu 3- Arzu Erdem 4- Fuat Çakıroğlu 5- Mehmet Müftüoğlu 6- Erdem Karakoç 7- Hayati Arkaz 8- Celal Karapınar 9- Ayşe Bıçak 10- Ahmet Savaş Çolak 11- Didem Karataş 12- Bahattin Şengül 13- Serdar Öktem 14- Halit Tuna 15- Merrin Hasipoğlu 16- Ekrem Sarısoy 17- Ali Karadeniz 18- Çetin Şamiloğlu 19- Muammer Recep Çeliktaş 20- Mesut Yıldırım 21- Fazlı Yurdabak 22- Akın Aydın 23- Metin Karayazı 24- Bünyamin Çiftçi 25- Osman Nuri Toraman 26- Serap Funda Akyıldız 27- Uygar Oran Öztürk 28- Yakup Görenç 29- Orhan Can 30- Ahmet Murat Arpacı 31- Bekir Sıtkı Karausta

Halkların Demokratik Partisi 1 - Pervin Buldan 2 - Garo Paylan 3 - Erdal Ataş 4 - Ali Kenanoğlu 5 - Emine Beyza Üstün 6 - Ayşe Berktay Hacımirzaoğlu 7 - Abdulhakim Daş 8 - Şefika Gürbüz 9 - Cüneyt Caniş 10 - Ahmet Yaşlı 11 - Safiye Akdağ 12 - Erkan Metin 13 - Elif Bulut 14 - Yakup Mavzer 15 - Süleyman Turgut 16 - Zeki Korkmaz 17 - Muazzez Töre 18 - Abdulcelil Öztekin 19 - Ceylan Yılmaz 20 - Çetin Yılmaz 21 - Sidar Duman 22 - Mustafa Kızılkaya 23 - Zehra Şahin Yeşil 24 - Leyla Yıldız 25 - Nuray Çakar 26 - Kadri Görgü 27 - Dilek Sultan Nayman 28 - Gülsever Çetin 29 - Ramazan İlhan 30 - Servet Erçıktı 31 - Dicle Aytuğ

 

İZMİR 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Binali Yıldırım 2 - Mahmut Atilla Kaya 3 - Hüseyin Kocabıyık 4 - Necip Kalkan 5 - Cemal Bekle 6 - Ayşe Engür 7 - Fevzi Bayram 8 - Maksut Karaosman 9 - Mehmet İlkbahar 10 - Gürbüz Akbulut 11 - Zerrin Kara 12 - Ahmet Eroğlu 13 - Enes Uzunlar

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Selin Sayek Böke 2 - Musa Çam 3 - Ahmet Tuncay Özkan 4 - Tacettin Bayır 5 - Özcan Purçu 6 - Ali Yiğit 7 - Murat Bakan 8 - Muhsin Kurt 9 - Ali Hıdır Uludağ 10 - Ednan Arslan 11 - Sevda Erdan Kılıç 12 - Nilay Kökkılınç 13 - Muzaffer Emir Cömert

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Oktay Vural 2- Senem Kılıç 3- Aslan Savaşan 4- Selahattin Şahin 5- Halit Dalgıç 6- Naci Düz 7- Fikri Atılbaz 8- Hüsnü Gürhan Seçkiner 9- Kutlay Önder 10- İsmail Kurt 11- Nimet Uygar 12- Suat Oğuz 13- İshak Gündüz

Halkların Demokratik Partisi 1 - Ertuğrul Kürkçü 2 - Mülkiye Birtane 3 - Recep Aydemir 4 - Semra Uzunok 5 - Bayram Ercan 6 - Derya Öz 7 - Ömer Balkaş 8 - Latife Canan Kaplan 9 - Ahmet Önerge 10 - Ayşe Erkek 11 - Abuzer Kılınç 12 - Nevzat Alkan 13 - Nihat Yıldırım

 

İZMİR 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Fatma Seniha Nükhet Hotar 2 - İbrahim Mustafa Turhan 3 - Hamza Dağ 4 - Kerem Ali Sürekli 5 - Nesrin Ulema 6 - Tansu Kaya 7 - Bilal Kırkpınar 8 - Ali Sedat Şenbaş 9 - Meltem Ergin 10 - Veysel Güldoğan 11 - Emin Sefa Kayacan 12 - Hale Yılmaz 13 - Cemal Bahçıvan

Cumhuriyet Halk Partisi 1 - Zeynep Altıok 2 - Kemal Kılıçdaroğlu 3 - Zekeriya Temizel 4 - Mustafa Ali Balbay 5 - Aytun Çıray 6 - Atila Sertel 7 - Kamil Okyay Sındır 8 - Ali Engin 9 - Hüseyin Sezer 10 - Ülkümen Rodoplu 11 - Ali Kemal Elitaş 12 - Sibel Parmaksız 13 - Nurgül Uçar Aktuğ

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ahmet Kenan Tanrıkulu 2- Sueda Neslihan Çelik 3- Murat Koç 4- Yalçın Koçyiğit 5- Hatice Bölük 6- Ahmet Fatih Okuroğlu 7- Recep Akan 8- Taşkın Işık 9- İsmail Balkan 10- Rahime Dönmez 11- Serdar Mersin 12- Suavi Tuncay 13- Mustafa Çintaş

Halkların Demokratik Partisi 1 - Müslüm Doğan 2 - Gülistan Kılıç Koçyiğit 3 - Süleyman Gündüz 4 - Eylem Yıldız 5 - İbrahim Akın 6 - Nimet Nazlı Masatçı Ziyan 7 - Cemal Bıçak 8 - Hüseyin Az 9 - Hediye Tekin 10 - İmdat Ataş 11 - Ülkü Yalçınkaya 12 - Ayşe Özen 13 - Hamdi Öztürk

 

KAHRAMANMARAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1 - Mahir Ünal 2 - Veysi Kaynak 3 - Nursel Reyhanlıoğlu 4 - Celalettin Güvenç 5 - Mehmet Uğur Dilipak 6 - Mehmet İlker Çitil 7 - İmran Kılıç 8- Oğuzkan Güzel

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Ali Öztunç 2- Alper Keten 3- Eylem Çağraş 4- İnan Kesen 5- Mehtap Koçak 6- Mustafa Gedik 7- Yunus Pınar 8- Bilge Kağan Taşkesen

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Fahrettin Oğuz Tor 2- Sefer Aycan 3- Zekeriya Öztürk 4- Şule Arıkan 5- Mustafa Bastırmacı 6- Neslihan Koca Nergiz 7- Mustafa Bölükbaşı 8- Ayşe Aras

Halkların Demokratik Partisi 1- Aziz Tunç 2- Ayşenur Vaizoğlu 3- Ali Gencer 4- Nuran İmir 5- Emre Genç 6- Meryem Yıldız 7- Kifayet Ceylan 8- Mehmet Serkan Öztürk

 

KARABÜK

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Ali Şahin 2- Burhanettin Uysal

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Erdoğan Dincel 2- Gülsün Beniç

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Adem Kar 2- Osman Aydın

Halkların Demokratik Partisi 1- Sadık Uçak 2- Zekeriya Yıldırım

 

KARAMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Recep Konuk 2- Recep Şeker

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Saim Sezen 2- Yakup Selvi

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Ali Gürel 2- Mehmet Ural

Halkların Demokratik Partisi 1- Sami Acar 2- Şadiye Yurtsever

 

KARS

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ahmet Arslan 2- Yusuf Selahattin Beyribey 3- Suat Ögel

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Selami Yiğit 2- Aysel BoyCengiz Daşdemir 3- Saffet Özdemir

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Erkan Koçali 2- Tuncay Aydın 3- Murat Sağlam

Halkların Demokratik Partisi 1- Ayhan Bilgen 2- Şafak Özanli 3- Önder Fidanboy

 

KASTAMONU Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Hakkı Köylü 2- Metin Çelik 3- Murat Demir Cumhuriyet Halk Partisi 1- Hüseyin Selami Çelebioğlu 2- Yılmaz Karakoç 3- Orhan Dana Milliyetçi Hareket Partisi 1- Emin Çınar 2- Cihan Çetin 3- Sevda Saydam İrgin Halkların Demokratik Partisi 1- Seçkin Kır 2- Yeter Özdemir 3- Zeynel Şentürk

 

KAYSERİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Özhaseki 2- Taner Yıldız 3- Mustafa Elitaş 4- İsmail Tamer 5- Hülya Nergis 6- İsmail Emrah Karayel 7- Sami Dedeoğlu 8- Avşar Aslan 9- Kadir Can Gökalp

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Çetin Arık 2- İbrahim Bahçecioğlu 3- Aşkın Genç 4- Ziya Alpköse 5- Tülin Temel 6- Şefika Aslı Eskici 7- Mustafa Utku Sarı 8- Kıvılcım Akdağ 9- Nazlı Erdoğan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Yusuf Halaçoğlu 2- Ali Kilci 3- Süleyman Korkmaz 4- Kamil Karamete 5- Mehmet Özmen 6- Mehmet Göçmen 7- Ercan Avcı 8- Salih Güdelek 9- Ezgi Tipi

Halkların Demokratik Partisi 1- Sultan Özcan 2- Galip Güler 3- Nuran Ergen Kılıç 4- Mehmet Bayrak 5- Funda Temel 6- Güzel Özden 7- Tülay Kılınç Deniz 8- Fırat Altunoğlu 9- Tahirhan Sayyiğit

 

KIRIKKALE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ramazan Can 2- Abdullah Öztürk 3- Mehmet Demir

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Hasan Biçer 2- Mustafa Demiral 3- Adem Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Seyit Ahmet Göçer 2- Tacettin Silsüpür 3- Abdullah Peköz

Halkların Demokratik Partisi 1- Şahin İşpara 2- Bendigar Cengiz 3- Gülhan Akıncı

 

KIRKLARELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Selahattin Minsolmaz 2- Turhan Altıntel 3- Aytaç Aksoy

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Türabi Kayan 2- Vecdi Gündoğdu 3- Mehmet Tuna Soykan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Selçuk Yılmaz 2- Hüsnü Cumalı 3- Oktay Kahve

Halkların Demokratik Partisi 1- Emine Nilüfer Ataman 2- Mehmet Boztemir 3- Maşallah Köysü

 

KIRŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Salih Çetinkaya 2- Mikail Arslan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Osman Kök 2- Mehmet Ali Ekici

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Cemil Yıldırım Türk 2- Eftal Avşar

Halkların Demokratik Partisi 1- Onur Şahin 2- Ferdane Şevval Kızıl

 

KİLİS

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Reşit Polat 2- Mustafa Hilmi Dülger

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Ali Tuna 2- Reşit Tayfun Alan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mustafa Yün 2- Mehmet Özaytürk

Halkların Demokratik Partisi 1- Kasım Kısa 2- Hatice Sezgin

 

KOCAELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Fikri Işık 2- Radiye Sezer Katırcıoğlu 3- Zeki Aygün 4- İlyas Şeker 5- Mehmet Akif Yılmaz 6- Sami Çakır 7- Cemil Yaman 8- Ayşe Müge Olşen 9- Halit Çokan 10- Erkan Aksoy 11- Şener İnce

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Fatma Kaplan Hürriyet 2- Haydar Akar 3- Tahsin Tarhan 4- Turan Dumlu 5- Cuma Karavar 6- Mehmet Tamer Solakoğlu 7- Kemal Nişancı 8- Utkan Güneş 9- Asude Fırat Özkan 10- Yakup Törk 11- Müzeyyen Topçu Tan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Saffet Sancaklı 2- Lütfü Türkkan 3- Ahmet Yeşil 4- Arif Gülen 5- Serdar Kaman 6- Musa Coşkun 7- Dijle Akın 8- Osman Beniz 9- Kürşat Sönmez 10- Derya Çavdar 11- İsmail Okumuş

Halkların Demokratik Partisi 1- Ali Haydar Konca 2- Zakire Dündar Aydin 3- İbrahim Ergin 4- Sevda Özer 5- Hasan Sancar 6- Bedia Salhan 7- Ahmet Okuyucular 8- Ayten Yılmaz 9- Turan Yalçınkaya 10- Diba Aslan 11- Sevgil Olan

 

KONYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ahmet Davutoğlu 2- Mustafa Baloğlu 3- Hüsnüye Erdoğan 4- Ahmet Sorgun 5- Ziya Altunyaldız 6- Muhammet Uğur Kaleli 7- Leyla Şahin Usta 8- Mehmet Babaoğlu 9- Abdullah Ağralı 10- Halil Etyemez 11- Hacı Ahmet Özdemir 12- Ömer Ünal 13- Mustafa Efe 14- Ahmet Özdoğan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Mustafa Hüsnü Bozkurt 2- Ali Cemal Cömert 3- Gülsüm Filorinalı 4- Mehmet Turgay Bilge 5- Deniz İndibi Çelik 6- Hüseyin Yağcı 7- Musa Gökçe 8- Emine Balık 9- Mehmet Gayretli 10- Necati Sarıhan 11- Sefer İpek 12- Hakkı Dindar 13- Dursun Kaplan 14- Orhan Kaya

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mustafa Kalaycı 2- Mustafa Sait Gönen 3- Hüseyin Oprukçu 4- Sevil Sargın 5- Bulduk Özdemir 6- Faruk Sonkaya 7- Halil Ayhan 8- Pınar Gülsoy 9- Osman Nuri Atçeken 10- Temmuz Şemin 11 - Şükrü Portakal 12 - Ahmet Yücel 13 - Altan Altıok 14 - Abdullah Yıldırım

Halkların Demokratik Partisi 1- Hüseyin Özkan 2- Şaziye Şener 3- Kamuran Tekin 4- Serap Kaya 5- Adnan Seyhan 6- Hamide Kaya 7- Hüseyin Mertoğlu 8- Eylem Almaz 9- Mehmet Ulusoy 10- Nuriye Pervin Başer 11- Ahmet Erdoğan 12- Mustafa Yavaşoğlu 13- Mehmet Latif Akçin 14- Tuna Kayalar

 

KÜTAHYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mustafa Şükrü Nazlı 2- Vural Kavuncu 3- İshak Gazel 4- Ahmet Tan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Ali Fazıl Kasap 2- Fisun Yıldız 3- Hüseyin Dalkılıç 4- Hüsnü İnanç

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Alim Işık 2- Agah Lütfü Bilen 3- Osman Ertürk 4- Buket Güngör

Halkların Demokratik Partisi 1- Özcan Kılıç 2- İbrahim Uzen 3- Aysun Cerek 4- Fatma Beyhan Eroğluer

 

MALATYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Öznur Çalık 2- Taha Özhan 3- Mustafa Şahin 4- Nurettin Yaşar 5- Bülent Tüfenkci 6- Ufuk Önalan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Veli Ağbaba 2- Erdem Hüsnü Aslanoğlu 3- Berna Karadaş 4- Memba Kuşcu 5- Yusuf Sürücü 6- Etem Körükmez

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu 2- Hakan Yılmaz 3- Güzin Koçak 4- Hakan Kalkan 5- Serdar Yıldız 6- M. Ali Özpolat

Halkların Demokratik Partisi 1- Aydın Erdoğan 2- Perihan Yücekaya 3- Şemsettin Polat 4- Ebru Ergen Korkmaz 5- İbrahim Ulutaş 6- Abuzer Yavaş

 

MANİSA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Selçuk Özdağ 2- Recai Berber 3- Uğur Aydemir 4- Murat Baybatur 5- İsmail Bilen 6- Güzide İçen Kasap 7- Ergün Karaoğlu 8- Ozan Erdem 9- Nevzat Büküm

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Özgür Özel 2- Mazlum Nurlu 3- Tur Yıldız Biçer 4- Mustafa Başgülşen 5- Sabri Temel 6- Abdullah Saka 7- Zerrin Mastan 8- Hayriye Hacet 9- Hakan Tatar

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Erkan Akçay 2- Osman Oktay 3- Mehmet Memiş 4- Engin Kabadağ 5- İhsan Temel 6- Cemal Murat Erim 7- Mustafa Uncu 8- Seval Başkesen 9- Erkan Öztürk

Halkların Demokratik Partisi 1- Mustafa Avci 2- Yüksel Budak 3- Abidin Başboğa 4- Sema Sünbül 5- Cumali Yıldız 6- Ömer Taşkın 7- Hamit Barutçu 8- Aytekin Karapaça 9- Dilan Onuk

 

MARDİN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Orhan Miroğlu 2- Ceyda Çankırı 3- Süleyman Çelik 4- Abdullah Erin 5- Veysi Kaya 6-Ahmet Kaya

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Mehmet Muhittin Araç 2- Abdülvahap Ay 3- Bayram Adnan Kaya 4- Abdülaziz Sayğın 5- Abdulhalim Taş 6 - Rıdvan Duyan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Behlül Murat Maral 2- Mustafa Kürşad İşler 3 - Kadir Cifçi 4- Cengiz Çetinöz 5- Serdar Gök 6- Mehmet Salih Karaaslan

Halkların Demokratik Partisi 1- Mithat Sancar 2- Gülser Yıldırım 3- Erol Dora 4- Ali Atalan 5- Enise Güneyli 6- Erol Güler

 

MERSİN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Lütfi Elvan 2- Yılmaz Tezcan 3- Ali Cumhur Taşkın 4- Hacı Özkan 5- Zeynep Gül Yılmaz 6- Alpaslan Gürgenç 7- Halit Çortul 8- Taner Boz 9- Nafiz Deniz 10- Koral Parça 11- Adem Ali Keskin

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Hüseyin Çamak 2- Durmuş Fikri Sağlar 3- Aytuğ Atıcı 4- Serdal Kuyucuoğlu 5- Sibel Gazi Tabel 6- Ebru Çalışkan 7- Seyit Özananar 8- Semra Kabasakal 9- Nevin Zaimoğlu 10- Celal Çelik 11- Şerife Arıcı Yıldız

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Oktay Öztürk 2- Baki Şimşek 3- Ali Öz 4- Ali Yücelen 5- Duran Kara 6- Mehmet Ali Gökmen 7- Ali Rıza Bozkurt 8- Hüseyin Ateş 9- Özgür Özcan 10- Mustafa Kunt 11- Hayal Funda Önder

Halkların Demokratik Partisi 1- Dengir Mir Mehmet Fırat 2- Çilem Küçükkeleş 3- Mehmet Alıç 4- İkram Vural 5- Aladin Ateş 6- Pelin Kahiloğulları 7- Özlem Şen 8- Haluk Çeliktaş 9- Gülhan Özlü 10- Süleyman Eroğlu 11- Hülya Doğan

 

MUĞLA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Hasan Özyer 2- Nihat Öztürk 3- Elvan Göçer 4- Muhittin Kayabaş 5- Mehmet Tire 6- İsmail Baykal

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Akın Üstündağ 2- Ömer Süha Aldan 3- Nurettin Demir 4- Burak Erbay 5- Emrah Doğu 6- Süleyman Girgin

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Erdoğan 2- Asım Başaran 3- Hacı Çelik 4- Nuri Öztürk 5- Nazmi Eyibilir 6- Uğur Salih Eroğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Münevver Hürriyet Karadeniz 2- Mehmet Polat 3- Perihan Resuloğulları 4- Ayla Ableyla 5- Diba Yıldız 6- Mehmet Emin Gers

 

MUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Emin Şimşek 2- Abdulselam Er 3- Medeni Çağlar

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Mustafa Fırat 2- Yıldırım Paçal 3- Ekrem Dizdaroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Tarkan Dede 2- Adnan Subaşı 3- Önder Özdemir

Halkların Demokratik Partisi 1- Burcu Çelik Özkan 2- Ahmet Yıldırım 3- Nimet Sezgin

 

NEVŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mustafa Açıkgöz 2- Murat Göktürk 3- Ebubekir Gizligider

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Osman Fahri Ertik 2- Mehmet Seyhan Duru 3- Fulya Gülşen Altınsoy

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Mehmet Varol 2- Sait Yüksel 3- Hüseyin Ödemiş

Halkların Demokratik Partisi 1- Kevser Yalçın 2- İrfan Turan 3- Gülfer Keskin

 

NİĞDE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Alpaslan Kavaklıoğlu 2- Erdoğan Özegen 3- Yaşar Ataç

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Ömer Fethi Gürer 2- Sevgi Özbek 3- Ramazan Ertan

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Vedat Bayram 2- Ahmet Özbek 3- Gökhan Budak

Halkların Demokratik Partisi 1- İpek Ekrem 2- Hamza Özkan 3- Selahattin Aras

 

ORDU

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Numan Kurtulmuş 2- Oktay Çanak 3- Metin Gündoğdu 4- Ergün Taşcı 5- Mehmet Kara

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Seyit Torun 2- Mustafa Adıgüzel 3- İsa Maral 4- Nuray Ataoğlu 5- Zekai Sana

 

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Onur Şahin 2- Ahmet Fidan 3- Taner Arslan 4- Davut Şahin 5- Ömer Baş

Halkların Demokratik Partisi 1- Atilla Aytemur 2- Tülay Koçak 3- Mesut Bilgi 4- Fatma Yalçınkaya 5- Ali Osman Güngör

 

OSMANİYE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Suat Önal 2- Mücahit Durmuşoğlu 3- Mehmet Remzi Coşkun 4- Abdullah Belet

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Nihat Çerçi 2- Galip Kutlu Haktan 3- Serpil Düzgün 4- Zeynel Demirbüker

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Devlet Bahçeli 2- Ruhi Ersoy 3- Adnan Sarıdoğan 4- Ahmet Canlı

Halkların Demokratik Partisi 1- Hatice Betül Çelebi 2- Mehmet Atış 3- Abdulselam Kılıç 4- Latif Kaplan

 

RİZE

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Hasan Karal 2- Hikmet Ayar 3- Osman Aşkın Bak

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Kemal Köymen 2- Çetin Keçeli 3- Ali Şahinler

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Osman Cem Kazmaz 2- Güldane Pınar 3- Süheyla Selimoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Turgay Köse 2- Mustafa Yıldız 3- Mevlüde Çelebi

 

SAKARYA Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Ayhan Sefer Üstün 2- Şaban Dişli 3- Mustafa İsen 4- Ali İhsan Yavuz 5- Recep Uncuoğlu 6- Nuray Sağıroğlu 7- Recep Hacıeyüpoğlu

 Cumhuriyet Halk Partisi 1- Engin Özkoç 2- Hüseyin Avni Şahin 3- Erdoğan Isır 4- Ayhan Bal 5- Elif Asiye Başer 6- Ayşe Kılıç 7- İlker Yılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Zihni Açba 2- Ali Rıza Acartürk 3- İsmail Kamil Doğancı 4- Ahmet Pehlivan 5- Melikşah Budak 6- Metin Güneş 7- Türker Ergül

Halkların Demokratik Partisi 1- Neslin Gümüş 2- Dursun Yıldız 3- Ayşegül Altıntaş 4- Cumhur Atay 5- Müşerref Serap Işık 6- Figen Karataş 7- Ali Çoprak

 

SAMSUN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Akif Çağatay Kılıç 2- Çiğdem Karaaslan 3- Ahmet Demircan 4- Fuat Köktaş 5- Hasan Basri Kurt 6- Orhan Kırcalı 7- Yılmaz Hocaoğlu 8- Hüseyin Avni Çatal 9- Osman Aker

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Kemal Zeybek 2- Hayati Tekin 3- Şaban Sevinç 4- Neslihan Hancıoğlu 5- Müşfik Veysel Erdoğan 6- Fatma Necile Çokay 7- Dürdane Kılıç 8- Cem Yılmaz 9- Nurcihan Tomrukçu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Erhan Usta 2- Hüseyin Edis 3- Yücel Şahin 4- İbrahim Yılmaz 5- Ayhan Cengiz 6- Suat Ortahisar 7- Dilek Kiraz Deniz 8- Yakup Akın 9- Mine Kaya

Halkların Demokratik Partisi 1- İlhan Cüre 2- Ümide Aysu 3- Sait Kocaman 4- Nuray Bedirkurum 5- Ahmet Çağın 6- Emre Sarı 7- Birsen Aydın 8- Abdurraman Karadeniz 9- Ramazan Çavdar

 

SİİRT

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Yasin Aktay 2- Feyzi Sevgili 3- Lokman Özcan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Cemal Silah 2- Özlem Gediz 3- Mehmet Ali Engin Koyuncu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Abdullah Bayram 2- Erhan Özgen 3- Hakan Yakışan

Halkların Demokratik Partisi 1- Kadri Yıldırım 2- Besime Konca 3- Fatih Dalğalı

 

SİNOP

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Nazım Maviş 2- Cengiz Tokmak

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Barış Karadeniz 2- Tugay Dincel

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Adem Çilek 2- Leyla Bilgili

Halkların Demokratik Partisi 1- Ayşegül Kafkas 2- Ayla Tokmak

 

SİVAS

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- İsmet Yılmaz 2- Hilmi Bilgin 3- Selim Dursun 4- Mehmet Habib Soluk 5- Hakan Akkaş

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Ali Akyıldız 2- Haydar Gölbaşı 3- Ulaş Karasu 4- Filiz Gür 5- Mehmet Kavas

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Celal Dağgez 2- Oğuz Özdemir 3- Ahmet Üstündağ 4- Uğur Kurugöllü 5- Ozan Ercan

Halkların Demokratik Partisi 1- Nazan Ökmen 2- Aydın Murat Keklik 3- Veli Yangın 4- Cevat Aktaş 5- Çiğdem Orhan

 

ŞANLIURFA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Faruk Çelik 2- Mehmet Kasım Gülpınar 3- Halil Özcan 4- Ahmet Eşref Fakıbaba 5- Mehmet Ali Cevheri 6- Mehmet Akyürek 7- İbrahim Halil Yıldız 8- Mahmut Kaçar 9- Kemalettin Yılmaztekin 10- Abdurrahman Nüvit Yetkin 11- Mehmet Fatih Aksoy 12- Mehmet Arkan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Mehmet Vedat Melik 2- Ali Ersöz 3- Sedat Sağır 4- Hale Soran 5- Akile Yektaş 6- Mehmet Recai Üstündağ 7- Murat Yazar 8- Ferit Öncel 9- Mehmet Faruk Gökkan 10- Mahmut Han Şahin 11- Ali Kurt 12- Kemal Eşsiz

Milliyetçi Hareket Partisi 1- İbrahim Özyavuz 2- Hasan Oğul 3- Mehmet Emin Dindaroğlu 4- Muhammet Emin Mısır 5- İbrahim Mel 6- Yalçın Yalçınkaya 7- Meryem Bağmancı 8- Mehmet Barutçu 9- Can Halil Çizmecioğlu 10- Hasan Topal 11- Güngör Ödemiş Çarkcı 12- Aydın Akalın

Halkların Demokratik Partisi 1- Osman Baydemir 2- Dilek Öcalan 3- İbrahim Ayhan 4- Leyla Güven 5- Ziya Çalışkan 6- Feridun Yazar 7- Yusuf Geçgel 8- İbrahim Ovabeyli 9- Hedle Oğur 10- Hacire Aksoy 11- Yusuf Yetim 12- Gülcan Avcı

 

ŞIRNAK Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Arslan Tatar 2- Ömer Demir 3- Cihan Güven 4- Seyhan Akı

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Mehmet Bilir 2- Selahattin Uğur 3- Muzaffer Cingü 4- Salih Uğur

Milliyetçi Hareket Partisi 1 - Hakim Zeyrek 2- Yasin Benek 3- Şahin Sazak 4- Bülent Bora Baltacı

Halkların Demokratik Partisi 1- Faysal Sarıyıldız 2- Leyla Birlik 3- Ferhat Encü 4- Aycan İrmez

 

TEKİRDAĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mustafa Yel 2- Ayşe Doğan 3- Metin Akgün 4- Ali Gümüş 5- Ömer Karadeniz 6- Adnan Argan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Faik Öztrak 2- Candan Yüceer 3- Emre Köprülü 4- İlhami Özcan Aygun 5- Arzu Mandalı Sucu 6- Şerafetdin Terzi

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Bülent Belen 2- Hakan Özgül 3- Muhammer Varol 4- İsmet Fıçıcı 5- Ergün Vardar 6- Yunus Tuğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Umut Işık 2- Şahnaz Kaya 3- Sadi Özdemir 4- Muhsin Koçak 5- Hevin Kınay 6- Tufan Çavaş

 

TOKAT

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Coşkun Çakır 2- Zeyid Aslan 3- Celil Göçer 4- Yusuf Beyazıt 5- Mustafa Arslan

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Kadim Durmaz 2- Melih Yardımcı 3- Hüseyin Tunç 4- Şafak Bayındır 5- Tahir Yıldırım

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Abdurrahman Başkan 2- Murat Polat 3- Mustafa Afşin Ünverdi 4- Ayhan Özçelik 5- Ömer Semih Saraçoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Murat Toprak 2- İhsan Bayrı 3- Satılmış Avşar 4- Gülcan Gümüş 5- Kadir Akkaya

 

TRABZON

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Süleyman Soylu 2- Muhammet Balta 3- Ayşe Sula Köseoğlu 4- Adnan Günnar 5- Salih Cora 6- Ergin Aydın

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Haluk Pekşen 2- Yavuz Karan 3- Ahmet Kaya 4- Murat Özçilingir 5- İlker Bakıoğlu 6- Cemil Bozbaş

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Koray Aydın 2- Yavuz Aydın 3- Hüseyin Örs 4- Hasan Suiçmez 5- İlyas Eroğlu 6- Gülen Demir

Halkların Demokratik Partisi 1- Hüseyin Taka 2- Turan Çavuşoğlu 3- Tursun Baydar 4- Mehmet Mustafa Olcayto 5- Müge Yamanyılmaz 6- Bülent Güngör

 

TUNCELİ Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Metin Levent Yıldız 2- Ali Ulvi Seyrek

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Gürsel Erol 2- Polat Şaroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Hıdır Budak 2- Emre Denizbilgini

Halkların Demokratik Partisi 1- Alican Önlü 2- Edibe Şahin

 

UŞAK

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Mehmet Altay 2- Alim Tunç 3- Hüseyin Keskin

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Özkan Yalım 2- Ali Erdoğan 3 - Halim Uçar

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Durmuş Yılmaz 2- Gökhan Özoğul 3- Oğuz Çakmak

Halkların Demokratik Partisi 1- Cengiz Güven 2- Mehmet Acebek 3- Elif Şahsın Sırlıoğlu

 

VAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Beşir Atalay 2- Burhan Kayatürk 3- Vahdettin İnce 4- Fatih Çiftci 5- Kayhan Türkmenoğlu 6- Ebubekir Kaçmaz 7- Faruk Alpaslan 8- Ferman Yıldırım

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Cemal Şen 2- Mehmet Kurukcu 3- Serap Alkan 4- Kasım Beyaz 5- Şanel Güloğlu 6- Fırat Kuvetli 7- Sıraceddin İldeş 8- Nevzat Koç

Milliyetçi Hareket Partisi 1 - Gültekin Çavuşoğlu 2 - Yavuz Selim Camuşcu 3 - Hurşit Canlı 4 - Leyla Göçgen 5 - Narin Arıöz 6 - Şuayip Ata 7 - Gültekin Gül 8 - Savaş Yıldırım

 

Halkların Demokratik Partisi 1- Figen Yüksekdağ Şenoğlu 2- Lezgin Botan 3- Nadir Yıldırım 4- Tuğba Hezer Öztürk 5- Adem Geveri 6- Bedia Özgökçe Ertan 7- Lokman Ergün 8- Yeliz Yıldırım

 

YALOVA

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Fikri Demirel 2- İlker Karbuz

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Muharrem İnce 2- Murat Ocak

Milliyetçi Hareket Partisi 1- Hatice Beştaş 2- Ali Oğuz Berberoğlu

Halkların Demokratik Partisi 1- Cemil Elden 2- Songül Hacıoğlu Dağ

 

YOZGAT

Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Bekir Bozdağ 2- Abdulkadir Akgül 3- Ertuğrul Soysal 4- Yusuf Başer

Cumhuriyet Halk Partisi 1- Onur Kaytan 2- Ahmet Peker 3- Ahmet Karahan 4- Kemal Bayramoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi 1 - Sadir Durmaz 2 - Mehmet Ali Çakır 3 - Yunus Yılmaz 4 - Orhan Yüksel

Halkların Demokratik Partisi 1- Kerem İşler 2- Hatice Ücar 3- Şükrü Almaz 4- Halil Kesmez

 

ZONGULDAK

Adalet ve Ka

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da HDP’ye operasyon-Çok sayıda gözaltı var

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com