Advert
Advert
Advert

Milletvekili Kaçar'ın mutlu günü

Şanlıurfa’nın tanınmış ailelerinden Kaçar ve Demir aileleri, yapılan mevlitli düğün töreniyle çocuklarını evlendirerek dünür oldular. Gerçekleşen düğün törenine çok sayıda siyasetçi katıldı.

Milletvekili Kaçar'ın mutlu günü
Milletvekili Kaçar'ın mutlu günü

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden Mahmut Kaçar’ın kardeşi İsa Kaçar, Vali konağı düğün salonunda hayatını İş Adamı Hasan Demir’in kızı Özlem Demir ile birleştirdi. Kaçar ve Demir ailelerinin Mevlitli düğün merasimine Şanlıurfa Ak PartiMilletvekillerinden Seydi Eyüpoğlu, Halil Özcan, Abdulkerim Gök, Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba, Belediye Başkan Yardımcısı Habip Arslan, İbrahim Güllüoğlu, Mahmut Kırıkçı,  İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Konuklu Belde Belediye Başkanı Halef Yıldız, Ak Parti Merkez ilçe Eski Başkanı Mustafa Zahit, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, TSO Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Mersavi Aşireti reisi Fevzi Karataş ve çok sayıda davetli katıldı.

Akşam saatlerinde başlayan düğün merasimi konukların salona gelmesiyle başladı. Damat İsa Kaçar’ın Ağabey’i Milletvekili Mahmut Kaçar salona gelen konukları kapıda karşılayarak misafir etti. Bol siyasetçinin buluştuğu akşamda, ilahiler seslendirildi. Ardından İl Müftü yardımcısı Mustafa Erdem tarafından dualar okunarak genç çifte vaazlar verildi.

Genç Damadın Ağabey’i milletvekili Mahmut Kaçar, konuklara bir konuşma yaparak, ‘bizleri burada yalnız bırakmadığınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, genç çifte bir ömür mutluluklar diliyorum’ dedi.

Okunan ilahi, dua ve yapılan konuşmanın ardından İsa ve Özlem çifti nikâhları kıyılmak üzere salona geldi. Nikâhlarının kıyılması için Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba nikâh memurluğunu yaptı. Genç çiftin şahitlikleri ise Milletvekili Seydi Eyüpoğlu, Halil Özcan, Abdulkerim Gök ve Ak Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez oldu.

Başkan Fakıbaba’nın kıydığı nikah sonrası imzalar atılarak genç çift bekarlığa son verdi. Milletvekili Seydi Eyüpoğlu ve Halil Özcan, gelin ve damata birer altın hediye etti. Gerçekleşen nikâh töreni sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı