Advert
Advert
Advert

Milletvekili Eyyüpoğlu ve Kaçar'dan, Sulhan'a ziyaret VİDEO

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar ve Seydi Eyyüpoğlu, Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan’ı ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.

Milletvekili Eyyüpoğlu ve Kaçar'dan, Sulhan'a ziyaret VİDEO
Milletvekili Eyyüpoğlu ve Kaçar'dan, Sulhan'a ziyaret VİDEO

Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir ve Metin Çadırcı ile birlikte Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Mahmut Kaçar ve Seydi Eyyüpoğlu sağlıktaki dönüşümün faydalarını anlattı.

 

Kurumlarına yaptıkları hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini belirten Dr. Turhan Sulhan;  “Sayın Milletvekilimiz Teşkilat Genel Başkan Yardımcısı olsu. Bizde kendisini tebrik ediyoruz. Sağlık hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şanlıurfa, potansiyeli büyük olan bir il. Kamu Hastaneler Birliği olarak üzerimize düşen, ihtiyaç olan her şeyi sayın Milletvekillerimizle paylaşıyoruz, istişare ediyoruz. Bize her zaman destek oluyorlar. Bizde onların desteği ve çalışmalarımızı bir potada eritip ilimizde verdiğimiz hizmetleri daha da ileri noktalara taşıyoruz. Bir buçuk ay oldu göreve başlayalı. Bu süreçte bize destek olan halkımıza, Valimize, kurumlarımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Sağlıktaki dönüşümün faydalarına değinen Milletvekili Mahmut Kaçar; “Son on yılda AK Parti iktidarı ile birlikte her alanda olduğu gibi sağlık alanında da halkın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çok önemli adımlar atıldı. Sağlıkta dönüşümün son adımı olarak Kamu Hastaneler Birliği oluşturuldu. Bütün sağlık kuruluşlarını tek çatı altında topladık. Bu da hastaneler arasında gerek mali gerekse idari işlerin daha organizeli bir şekilde tüm kaynakları en verimli şekilde kullanacak bir sistemdir.  Şanlıurfa’daki yatırımlar bizim için önemli. Ama sağlık yatırımlarını daha bir hassasiyet içinde takip ediyoruz. 1 milyon 715 bin nüfusu ile Türkiye’nin en büyük illerinden olan Şanlıurfa’da doğrum oranında ise ilk sırada yer aldığı için sağlık yatırımları daha da önem kazanıyor. Yaptığımız yatırımların yanında Eyyubiye Devlet Hastanesi, Balıklıgöl, Şehir hastanesi ve bu yıl yapacağımız 25 sağlık ocağı ile alt yapı çalışmalarını bitiriyoruz. Yerelde yerel yönetimler Ankara’da biz sorumluluk alarak en güzel yatırımlarla çağdaş bir yaşama uygun en güzel hizmeti Şanlıurfalılara sunmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Genel Sekreter Dr. Turhan Sulhan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu; “Şanlıurfa’da siyasi birlik ve beraberlik nasıl güzel gidiyorsa, bürokrasimiz de aynı birlik ve beraberlik içerisinde yapılması gereken hizmeti yapıyorlar. Arkadaşlarımıza böyle güzel hizmeti yapan bürokratların yanındayız” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!