Advert
Advert
Advert

Milletvekil Özcan, Harran köylerini gezdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Haliliye belediye Başkan Fevzi Demirkol seçim çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.

Milletvekil Özcan, Harran köylerini gezdi
Milletvekil Özcan, Harran köylerini gezdi

 Hemen hergün 8 – 10 köyü ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vekil Özcan, 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye destek olmalarını istiyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Harran Meydankapı, Damlasu, Güneş, Minare, Atatürk, Ceylanharabesi, Koyunluca, Bulutlu Mahalleleri ve Şanlıurfa merkez olmak üzere çok sayıda köyleri ve gezen,Sulama Birlikleri,taziye ve düğün ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, 7 Haziran seçimlerinde geçmiş seçimlerde olduğu gibi rekor seviyede AK Partiye oy çıkmasını beklediklerini belirterek, destek ve dua istedi.

 

Siyali aşireti liderlerinden Feyyaz Gündoğan,“Yuvamızdayız, AK Parti için çalışmalarımız devam edecek, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın”derken, Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Doç.Dr. Özcan ise, “Seçim çalışmalarımız devam ediyor.Gittiğimiz her yerde inanılmaz bir teveccüh ile karşılaşıyoruz.Siyali aşiretini de ziyaret ettik, desteklerini aldık.Ben bize teveccüh eden tüm halkımıza ve Siyali aşiretine teşekkür ediyorum” diyerek Akçakaleli ve Harranlıların her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, BaşbakanımızProf.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yanında olduğunu ispat etmiş olduğunu, bu seçimde de rekor oy vererek AK Partinin iktidar olmasında pay sahibi olacaklarını belirtti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Haliliye belediye Başkan Fevzi Demirkol Harran Meydankapı Damlasu Güneş Minare Atatürk Ceylanharabesi Koyunluca Bulutlu Fe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu