Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset "Milletin geleceği oylanacak"

"Milletin geleceği oylanacak"

Genç TÜMSİAD Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, "7 Haziran'da bir milletin geleceği oylanacak" dedi

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2015 Salı 11:59

GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü konferans salonunda gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Başkan Güvenç,  gençlerin doğru amaç uğruma örgütlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkiye'nin ve Şanlıurfa'nın geleceğinin gençlerin elinde olacağını ve her zaman genç girişimcilere ihtiyaç olduğunu ifade eden Güvenç, gençlere gereken tüm desteği verdiklerini kaydetti.
Geleceğe gençlerle kenetleneceklerini vurgulayan Güvenç, şunları kaydetti.
" Geçmişimizden çok büyük ders alıp kenetleneceğiz. Kendi gurubumuzu, cemaatimizi arkadaşımızı savunacağız. Felsefemiz budur. Gençlerden bunu bekliyoruz. TÜMSİAD'ın da bu konuda örnek çalışmalar yapacağına yürekten inancım tamdır. Yolumuz açık olsun"

7 Haziran sıradan bir seçim olmayacak
Genel seçimlerin yaklaştığını hatırlatan Güvenç, seçimlere kenetlenerek gireceklerini vurguladı.
7 Haziran sıradan bir seçim olmayacağının altını çizen Güvenç, "Hiç unutmayın ki 7 Haziran 2015 tarihinde klasik bir genel seçim yapılmayacak. Bir medeniyetin geleceği oylanacak. Bu yüzden hepimizin çok duyarlı olması gerekmekte. Hiçbir kırgınlığa küskünlüğüne fırsat vermemiz gerekmekte. Bunun için siyasetçi veya önemli bir kurumda çalışmaya gerek yok ülkenin insanı olmak yeterlidir. Hep beraber inşallah 8 Hazirana yeni bir güç olarak uyanmayı temenni ediyorum" dedi.
Toplantıya Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Elazığ, Bursa, İstanbul, Kahramanmaraş ve Diyarbakır'dan Genç TÜMSİAD'ın üyeleri katıldı.

GapGündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com