Advert
Advert
Advert

"Milletin geleceği oylanacak"

Genç TÜMSİAD Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, "7 Haziran'da bir milletin geleceği oylanacak" dedi

GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü konferans salonunda gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Başkan Güvenç,  gençlerin doğru amaç uğruma örgütlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkiye'nin ve Şanlıurfa'nın geleceğinin gençlerin elinde olacağını ve her zaman genç girişimcilere ihtiyaç olduğunu ifade eden Güvenç, gençlere gereken tüm desteği verdiklerini kaydetti.
Geleceğe gençlerle kenetleneceklerini vurgulayan Güvenç, şunları kaydetti.
" Geçmişimizden çok büyük ders alıp kenetleneceğiz. Kendi gurubumuzu, cemaatimizi arkadaşımızı savunacağız. Felsefemiz budur. Gençlerden bunu bekliyoruz. TÜMSİAD'ın da bu konuda örnek çalışmalar yapacağına yürekten inancım tamdır. Yolumuz açık olsun"

7 Haziran sıradan bir seçim olmayacak
Genel seçimlerin yaklaştığını hatırlatan Güvenç, seçimlere kenetlenerek gireceklerini vurguladı.
7 Haziran sıradan bir seçim olmayacağının altını çizen Güvenç, "Hiç unutmayın ki 7 Haziran 2015 tarihinde klasik bir genel seçim yapılmayacak. Bir medeniyetin geleceği oylanacak. Bu yüzden hepimizin çok duyarlı olması gerekmekte. Hiçbir kırgınlığa küskünlüğüne fırsat vermemiz gerekmekte. Bunun için siyasetçi veya önemli bir kurumda çalışmaya gerek yok ülkenin insanı olmak yeterlidir. Hep beraber inşallah 8 Hazirana yeni bir güç olarak uyanmayı temenni ediyorum" dedi.
Toplantıya Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Elazığ, Bursa, İstanbul, Kahramanmaraş ve Diyarbakır'dan Genç TÜMSİAD'ın üyeleri katıldı.

GapGündemi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu