Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Mikrofonun Açık Olduğunu Farketmeyince...

Mikrofonun Açık Olduğunu Farketmeyince...

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2010 Perşembe 10:28
Mikrofonun Açık Olduğunu Farketmeyince...

HAS Parti’nin kongresinden önce gazetecilerle bir araya gelen Numan Kurtulmuş, mikrofon kazasına kurban gitti. Mikrofonun açık olduğunu farketmeyen Kurtulmuşun şu sözleri salondakilere yansıdı:

Numan Kurtulmuş, Halkın Sesi Partisi’nin (HAS Parti) ilk büyük kongresi öncesinde gazete ve televizyonların temsilcileriyle buluştu.

Numan Kurtulmuş, konuşmasından önce habercilerle ikili sohbetler de yaptı.

Kurtulmuş, mikrofonların açık kameraların ise kayıtta olduğunu farketmedi.

Kurtulmuş, Saadet Partisi’nden kopuş sürecini “O acayip enterasan bir süreçti” sözleriyle değerlendirdi.

Kurtulmuş, olaylı kurultayın ardından Necmettin Erbakana yakın isimlerin yönetimi ele geçirmek için görüş aldığı Önder Savı hatırlattı.

Numan Kurtulmuş, “Önder Bey yol gösterdi. Kendi yolunu kaybetti” diye konuştu.

Kurtulmuş, kameralar kayıttayken Saadet Partisi yönetimi için karşı karşıya geldiği Necmettin Erbakan için ise Hoca açısından süreç hüzün vericiydi yorumunu yaptı.

Kurtulmuş, şöyle konuştu: “Aylırılş bizim için iyi oldu. Bir de her şey çok açık olunca sanki roller tersine döndü; biz büyük hoca küçük oldu. Biz çok daha olgun davrandık. Hoca açısından hakikaten hüzün verici bir durumdu.”

HAS Partinin teşkilatının hızla kurulduğunu ve kongrede ve kongreye kadarki süreçte partiye sürpriz katılımlar olacağını da söyleyen Kurtulmuşa AK Parti ile seçim ittifakı yapacaklarına ilişkin iddialar da soruldu.

Kurtulmuş, “Halkın Sesi Partisi’nin amacı bir takım yan yollarla Meclis’e kapağı atmak değildir. HAS Parti’nin hiçbir partiyle bir seçim ittifakı görüşmesi ya da parti içinde bir görüşme yoktur” diye konuştu.

NTV/

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com