Advert
Advert
Advert

MHP’li Ayhan’dan, Başhekim Göz’e teşekkür plaketi

Milliyetçi Haraket Partisi 25. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ayhan, Akçakale Devlet Hastanesi’nde yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek, Başhekim Şeyhmus Göz ve ekipine teşekkür plaketi takdim etti.

MHP’li Ayhan’dan, Başhekim Göz’e teşekkür plaketi
MHP’li Ayhan’dan, Başhekim Göz’e teşekkür plaketi admin

(ŞANLIURFA-RHA) Milliyetçi Haraket Partisi 25. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ayhan, Akçakale Devlet Hastanesi’nde yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek, Başhekim Şeyhmus Göz ve ekipine teşekkür plaketi takdim etti.

Mehmet Ayhan, “Aslında Akçakale Devlet Hastanesi’nin birçok eksikleri var. Örneğin doktor eksikliği, hemşire eksikliği var. Birkaç bölümümüz eksik kardiyoloji gibi eksikliklerimiz mevcut ama Başhekim Şeyhmus’u göz arandığı günden beri yakından takip ediyorum. Arada ziyaretlerimizi eksik etmiyoruz ve yapılan hizmetleri yerinde görme imkanımız oluyor. Gerçekten Şeyhmus hocam elinden gelenin daha fazlasını yaptı ve yapmaya gayret ediyor.  Bizler ilçe halkı olarak bunun farkındayız. Bugün de şahsım ve ilçe halkı adına teşekkür etmek istedim. Ben bir kez daha sizin aracılıģınızla başta Şeyhmus hocama ve bütün personele yapmış oldukları güzel çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Diğer kalan eksiklerimizin tamamlanması için ben kendi şahsım olarak birebir not ederek kendi çapımda bir şeyler yapmaya gayret edeceğim inşallah.” dedi.

Başhekim Şeyhmus Göz Akçakale Devlet Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle