Advert
Advert
Advert

MHP'den ülkücü RAP açılımı!

MHP'den ülkücü RAP açılımı!
MHP'den ülkücü RAP açılımı!

Seçim çalışmalarına hız veren MHP, mitinglerde kullanacağı şarkısını da belirledi. Şarkıyı ilginç kılan ise, şarkının rap tarzında olması.

MHP, seçim hazırlıklarını hızlandırdı. Seçim şarkısını belirleyen parti, bir 'rap' parçada karar kaldı. Arabesk müziğe ilgisiyle bilinen Genel Başkan Devlet Bahçeli de rap tarzındaki şarkıyı beğendi.

Dün, seçmenlerle partisinin etkileşimini artırmak için "444 6 647 (MHP)'' numaralı çağrı merkezini devreye sokan Bahçeli, "Televizyonlardaki propaganda usullerine uygun tarzda çalışmalar yapılmaktadır." diyerek genç nüfusun önemine dikkat çekti. 18-25 yaş aralığındaki nüfusun 9,5 milyonu aştığını belirten MHP lideri, "Bu 9,5 milyona hitap edebilecek bazı faaliyetler de arkadaşlar düşünmüşler ve moda olan rap müziğini uygulamışlar. Ben de çok beğendim. Rap şarkının aynı zamanda içeriği de çok güzel. Seçim mesajlarını da veriyor, artık ona 'siyasi rap' veya 'seçim rapı' diyebiliriz.'' ifadelerini kullandı. Bir gazetecinin, "Dinlediğiniz bir tür mü?'' sorusuna, "Dinliyorum tabii, bunu da dinliyorum.'' cevabını verdi. Bahçeli'nin en beğendiği sanatçının Ferdi Tayfur olduğu biliniyor.

Bahçeli, daha sonra MHP Merkez Yönetim Kurulu ve İl Başkanları toplantılarının ardından yaptığı yazılı açıklamada, milletvekili adaylarının merkez yoklaması usulüyle belirlenmesine karar verildiğini belirtti. MHP'de aday adaylığı başvurusu süresi 14 Mart'ta başlayıp 21 Mart'ta sona erecek. rotahaber.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle