Reklamı Geç
Advert
Advert

MHP’den İstifa Edip AK Parti’ye Katıldılar VİDEO

MHP Şanlıurfa Gençlik Kolları üyeleri ve Şanlıurfa Ülkü Ocakları üyelerinden oluşan bir grup genç aileleriyle birlikte AK Parti’ye katıldılar.

MHP’den İstifa Edip AK Parti’ye Katıldılar VİDEO
MHP’den İstifa Edip AK Parti’ye Katıldılar VİDEO

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti’ye katılan MHP Şanlıurfa Gençlik Kolları üyeleri Şanlıurfa Ülkü Ocakları üyeleri seçimde Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’da destek vereceklerini açıkladılar.

MHP’den toplu halde İstifa eden kalabalık grup sloganlarla AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlık binasına yürüdüler.

Parti’ye katılan grubu AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlık binasının kapısında AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün,  AK Parti İl Yönetimi ve Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Yıldırım karşıladı.

ROZETLERİ EĞİLMEZ TAKTI

AK Partiye katılan gençlere ve ailelerine İl Binası toplantı salonunda rozetlerini İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez taktı.

Burada AK Partiye katılan MHP’li gençleri tebrik eden Eğilmez; “ hiçbir  zaman bir araya gelemeyen partiler şimdi ithal bir aday üzerinde anlaştılar. Bunu insanlarımız kabul etmiyor gençlerimiz kabul etmiyor. Bu genç arkadaşlarımız da aileleriyle Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini beyan ediyorlar. Doğrusu da budur. Çünkü vatanını seven milletini seven biliyorlar ki Erdoğan kaybederse bu ülke kaybeder. Bu bilinçle hareket eden bu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

GENİŞ BU HALKA SANA DA YER VAR

Eğilmez konuşmasında AK Partinin seçim şarkısına vurgu yaparak; “ yıllarca bizleri şucu bucu diye ayırdılar. AK Partinin 12 yıllık iktidarı döneminde Recep Tayyip Erdoğan bize bu partilerin hepsinin aynı olduğunu gösterdi. Seçim türkümüz diyor ki; ‘inandık hakka güvendik halka size de yer var geniş bu halka’ diye. bu halkada hepimize yer var. Ülkesine seven, ülkesinin büyümesini isteyen herkes bu halka da yer bulabilir” diyerek sözlerini sonlandırdı.

VATANIMI SEVDİĞİM İÇİN AK PARTİYE KATILDIM

Katılımcılar adına konuşan Hasan Aydınay; “Ben Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü ocaklarında aktif olarak görev yapıyordum. Şu an ülkemiz bazı dış güçler tarafından müdahalelere maruz kalmaktadır.   Bunu, vatanını seven bir insan olarak görüyorum. Bunlarla en iyi mücadeleyi AK Parti’de yapacağıma inandığım için arkadaşlarımla beraber bu çatı altında yer almaya karar verdik” dedi.

AK Partiye katılan gruba AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez rozet taktı.

Daha sonra hep beraber hatıra fotoğrafı çekerek dağıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ALİ AY     2014-08-09 ÜLKÜCÜ OLAN İSTIFA EDEMEZ...AMA İŞİN İÇİNDE MENFAAT VARSA HERKEZİN YOLU ACIK OLSUN..HERKEZ TÜRKEŞİN YOLUNDAN GIDEMEZ HERKEZ BİYİK BIRAKAMAZ.....
MuHaMMed ToKmak     2014-08-09 HayırLı Ve UğurLu OLsun.
Faysal TOKMAK     2014-08-08 Hayırlı Ve Uğurlu Olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Meclisi Mebusan’dan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne
Meclisi Mebusan’dan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne