Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset MHP mitingi nedeniyle kapalı ve alternatif yollar

MHP mitingi nedeniyle kapalı ve alternatif yollar

Giriş Tarihi: 27 Mart 2010 Cumartesi 05:48
MHP mitingi nedeniyle kapalı ve alternatif yollar

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ ile beraberindeki heyetin 27.03.2010 günü ilimizde yapacağı Miting esnasında Topçu Meydanında alınacak güvenlik ve trafik tedbirleri ile ilgili olarak vatandaşlarımızın trafik sıkışıklığına maruz kalmamaları için alınan alternatif güzergâhlar ile trafik yoğunluğunun olabileceği yerler aşağıya çıkarılmıştır.

1-  Topçu Meydanı
2-  Topçu Meydanına bağlantısı olan cadde ve sokaklar,
a-Şehit Nusret Caddesi Vilayet Kavşağı ile Dedeman Kavşağı arası
b-Topçu Sokak
c-Ak Sokak (34.Sokak)
d-Şehitlik Çamlık Caddesi
e-Cengiz Topel Caddesi-Tekel Caddesi kesişimi arası
f-Tekel Kavşağı
g-Tekel Caddesi
h-Cavşak Sokak
ı-Konak Sokak
i-Demirciler Sokak

Topçu Meydanı Ve Bağlı Güzergâhların Alternatifi:

            Hastane kavşağından Vilayet istikametine gitmek isteyen sürücüler meteroloji caddesini takiben Şehitlik Kavşağı ve Cengiz Topel Kavşağını takiben Abide Kavşağından Atatürk Caddesini takip edebilir, Topçular caddesini kullanarak Topçu Meydanına çıkmak isteyen sürücüler Su Meydanından Bediüzzaman Kavşağını,Şehitlik Kavşağını,Cengiz Topel caddesini kullanabilirler.

 Topçu Meydanı Miting Esnasında Güzergâh Alternatifi:

Araştırma hastanesi güzergâhın dan Balıklıgöl ve Haşimiye istikametine gidecek olan sürücüler Meteoroloji Caddesini takiben Şehitlik Kavşağı, SSK Kavşağından ll Nisan Fuar caddesini takip edebilir,

Balıklıgöl istikametinden Araştırma Hastanesine gidecek olan sürücüler Legler Caddesini takiben Bediüzzaman kavşağı, Sumeydanı Kapaklı Kavşağı, Atatürk Caddesini takiben Vilayet Kavşağından dönüş alarak Köprübaşı tünel içinden Hastane caddesini kullanabilirler.

 Vilayet Kavşağının Kapalı Olma Durumu:

Cumhuriyet caddesinden gelerek Bahçelievler istikametine gitmek isteyen sürücüler Yeni Hal caddesinden Stat Sokağı kullanarak Abide ve Cengiz Topel Kavşağından Bahçelievlere geçiş yapabilirler.

 Tekel Kavşağının Kapalı Olması Durumunda:

İsteyen sürücüler Gaziantep yolunu takiben Cengiz Topel caddesini kullanarak Bahçelievlere gidebilir, Şehitlik Kavşağı SSK Kavşağı 11 Nisan Fuar caddesini kullanmak sureti ile Balıklıgöl ve Haşimiye istikametine geçiş yapabilirler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com