Advert
Advert
Advert

MHP İl Başkanı Mahmut Güneş'ten Teşekkür Mesajı

Haftasonu yapıla kongre ile güven tazeleyen MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, kongre dolayısıyla bir teşekkür mesajı yayınladı.

MHP İl Başkanı Mahmut Güneş'ten Teşekkür Mesajı
MHP İl Başkanı Mahmut Güneş'ten Teşekkür Mesajı admin

 İl Başkanı Mahmut Güneş mesajında şunları söyledi: MHP Şanlıurfa İl olağan kongremize teveccüh gösterip, bizleri destekleyerek, yeniden göreve getiren tüm partililerimize, teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Başbuğumuzun izinde, liderimizin emrinde kutlu yürüyüşümüz her zaman devam edecektir. Memleketimize hizmet için istediklerimizi, değerli dava arkadaşlarımız için de diledik ve dilemeye de devam edeceğiz.

Zira Bilge Liderimizin ifade ettiği gibi vahdette hayır, kesrette şer vardır. Bugün küskünlüklerden, kırgınlıklardan ve ihtilâflardan sıyrılma, birleşme, bütünleşme, kucaklaşma, bir olma, iri olma, diri olma günüdür. Bölünme, parçalanma, ayrı düşme, ben davası güderek küçük hesaplar peşinde koşma günü değildir.Bugün kırma kırılma, küsme küstürme, dışlama, hor görme, küçümseme günü değildir. Artık zaman her yere, herkese ve her gönle ulaşma zamanıdır. Artık zaman uyanma, uyandırma, dirilme ve direnç gösterme zamanıdır. Artık zaman hak ve hakikatte, müreffeh Türkiye'de buluşma zamanıdır. Artık zaman, milliyetçi hareketi Urfa'da ve Türkiye'de tek başına iktidara taşıma zamanıdır. Bu günden itibaren Yeni şekillenecek yönetimimizdeki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum .
Aynı şekilde önceki dönemde partimize sonsuz katkılar sunan çalışma arkadaşlarıma ve ülküdaşlarıma emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Partimizde yönetimde olmak veya olmamak değil aslolan her zaman aynı heyecan ile bir nefer gibi davaya sadık kalarak yola devam etmektir. Bu nedenle lütfen partimizden uzak durmayalım, dargın kalmayalım, dağınık olmayalım, Uzak olmayalım. Bundan sonra da aynı heves ve heyecanla yolumuza devam edelim.
Bu kutlu davada görev istenmez tevdi edilir ve bununla birlikte amacımız memleketimizi hakettiği yere getirmektir. Bizler bu dava için bizlere tevdi edilen bu kutlu görevi layıkıyla yerine getirmek için durmadan yorulmadan var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Bu vesileyle 12. Olağan Kongremize teşrifleri ile bizleri onurlandıran Gen.Bşk Yrd Sn.Oktay Öztürk'e MYK üyemiz Sn. İbrahim Özyavuz'a ,Gaziantep il Bşk Sn. Muhittin Taşdoğan'a ,Adıyaman il Bşk Sn.Hüseyin Özgün'e ,Adıyaman MYK Üyesi Şükrü Doğan'a, Ülkü Ocaklarımıza ,tüm STK başkanları ve Siyasi parti il bşkn ve İl Bşkn Yardımcılarına, Medya kuruluşlarının değerli mensuplarına ve tüm partili ülküdaşlarımıza Partimiz ve teşkilatımız adına teşekkür eder, Saygılarımızı sunuyoruz.

MHP İl Başkanı Mahmut Güneş MHP İl Başkanı Mahmut Güneş teşekkür mesajı Mahmut Güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı