Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim METİNER`DEN ÖĞRENCİLERE NASİHAT

METİNER`DEN ÖĞRENCİLERE NASİHAT

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2010 Cumartesi 15:30
METİNER`DEN ÖĞRENCİLERE NASİHAT

Gazeteci Yazar Mehmet Metiner, dün Şanlıurfada Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi. Metiner, söyleşide öğrencilere zamanı doğru kullanmalarını nasihat etti.


OKULUN Konferans Salonunda düzenlenen söyleşiye Okul Müdürü Aziz Çiftçi, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Özellikle iletişim konusunda öğrencilere önemli bilgiler veren Mehmet Metiner, okul yıllarındaki deneyimlerini öğrencilerle paylaşırken onların sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. 

Öğrencilere zamanı doğru kullanmalarını nasihat eden Gazeteci Metiner, “Dünyadaki değişime ayak uydurun. Bu değişimi yakalayamayan kişiler hayatları boyunca zorluklarla karşılaşıyorlar. Hayatta başarılı olmak diploma almak ya da okul bitirmek değil. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak da önemli. İçinde bulunduğunuz dönemin önemini anla-maya çalışın. Bu sürey iyi değerlendirip, doğru yönetmeniz gerekiyor. Dersi derste dinleyin. Öğrenme ve düşünme sisteminizi tartın. Başarıyı önce kafanızda olgunlaştırmanız gerekiyor. Ayrıca ders çalışmanın yanında bol bol kitap okuyun. Sanatla ilgilenin, yabancı dilinizi geliştirin” şeklinde konuştu.

Düzenlenen söyleşi ile ilgili bir açıklama yapan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Aziz Çiftçi ise, okul yönetimi olarak bu tür sosyal ve kültürel etkinliklere devam edeceklerini belirterek, Gazeteci Yazar Mehmet Metiner`e söyleşiden dolayı teşekkür etti.


 


Ali AKARSLAN/ Sembol

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com