Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Meslek liselilere Vali desteği

Meslek liselilere Vali desteği

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2010 Salı 14:54
Meslek liselilere Vali desteği

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Okul idaresi ve öğretmenleri tarafından karşılanan Vali Nuri Okutan'a Okul Müdürü Abdülkadir Açar okul hakkında bilgi verdi. Okulun eski ve yeni maket projelerini inceleyen Nuri Okutan, daha sonra ek binada bulunan sınıflar ve kütüphanede incelemelerde bulundu.

Okul ziyareti sırasında öğrencilerle sohbet eden Okutan, onlara kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Vali Okutan, Sıhhi Tesisat Bölümü öğrencilerinin dersine girerek "Işığımı Arıyorum Okuyorum" kampanyasıyla ilgili bilgi verdi. Eğitimi yolunun okumaktan geçtiğini belirten Okutan, öğrencilerin sınıfta kitap okuduklarını görünce "Okumaya devam edin. Ailenize de kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulunun" dedi.

Okul ziyareti sırasında öğrencilerin sevgi gösterilerinde bulunduğu Vali Okutan Kimya dersi gören öğrencilerin sınıfına girdi. Kimya dersinin diğer dersler kadar önemli olduğunu belirten Okutan, öğrencilere matematik ile ilgili sorular yöneltti. Okutan, öğrencilerin okudukları kitapları da inceledikten sonra Okulun mevcut kütüphanesinde incelemelerde bulunarak ders çalışan öğrencilerle sohbet etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com