Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Meslek Grupları Tek Çatı

Meslek Grupları Tek Çatı

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2010 Cuma 10:40
Meslek Grupları Tek Çatı

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, kent merkezinde hizmet veren ancak Evren Sanayi Sitesi Bölgesi'ne taşınmaları artık vazgeçilmez hale gelen çeşitli meslek kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

http://balikligol.com/images/news/3187.jpg

      Şanlıurfa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ve Plan ve Proje Müdürlüğü'nce organize edilen toplantıda Belediye tarafından yaptırılacak olan "Evren Sanayi Bölgesi Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiler ile Hizmet Grupları Planı"nı uzun uzadıya tartışmaya açan Belediye Başkanı Fakıbaba ve çeşitli meslek gruplarının temsilcileri proje hakkında görüş alışverişinde bulundular.

     Kent merkezinde hizmet veren ancak Evren Sanayi Bölgesi'ne taşınmalarına kesin gözüyle bakılan Oto Alım-Satım, Mermerciler, Hızarcılar ve Kavakçılar, Nakliyeciler, Oduncular, Gıda Üreticileri, PVC-Demir Doğrama v.b meslek guruplarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda katılımcılar Şanlıurfa Belediyesi'nce hazırlanan proje hakkında öneri ve şikâyetlerini dile getirme fırsatı buldular.

    Toplantıya katılan STK başkanlarına ve meslek grubu temsilcilerine teşekkür eden Belediye Başkanı Fakıbaba, projenin hayata geçirilmesi konusunda herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

    Toplantıya, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yanı sıra Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın, Ahmet Al, İbrahim Güllüoğlu, M.Fevzi Yücetepe, M.Emin İzol, Evren Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin, Kent Konseyi Başkanı Nihat Taş çok sayıda meslek grubu temsilcileri katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com