Advert
Advert
Advert

Meslek Grupları Tek Çatı

Meslek Grupları Tek Çatı
Meslek Grupları Tek Çatı

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, kent merkezinde hizmet veren ancak Evren Sanayi Sitesi Bölgesi'ne taşınmaları artık vazgeçilmez hale gelen çeşitli meslek kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

http://balikligol.com/images/news/3187.jpg

      Şanlıurfa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ve Plan ve Proje Müdürlüğü'nce organize edilen toplantıda Belediye tarafından yaptırılacak olan "Evren Sanayi Bölgesi Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiler ile Hizmet Grupları Planı"nı uzun uzadıya tartışmaya açan Belediye Başkanı Fakıbaba ve çeşitli meslek gruplarının temsilcileri proje hakkında görüş alışverişinde bulundular.

     Kent merkezinde hizmet veren ancak Evren Sanayi Bölgesi'ne taşınmalarına kesin gözüyle bakılan Oto Alım-Satım, Mermerciler, Hızarcılar ve Kavakçılar, Nakliyeciler, Oduncular, Gıda Üreticileri, PVC-Demir Doğrama v.b meslek guruplarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda katılımcılar Şanlıurfa Belediyesi'nce hazırlanan proje hakkında öneri ve şikâyetlerini dile getirme fırsatı buldular.

    Toplantıya katılan STK başkanlarına ve meslek grubu temsilcilerine teşekkür eden Belediye Başkanı Fakıbaba, projenin hayata geçirilmesi konusunda herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

    Toplantıya, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yanı sıra Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın, Ahmet Al, İbrahim Güllüoğlu, M.Fevzi Yücetepe, M.Emin İzol, Evren Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin, Kent Konseyi Başkanı Nihat Taş çok sayıda meslek grubu temsilcileri katıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti