Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mersavlar Faruk Çelik İçin Seçim Bürosu açtılar

Mersavlar Faruk Çelik İçin Seçim Bürosu açtılar

Mersavi Aşireti Mensubu ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sabri Yetim AK Parti Milletvekili Faruk Çelik adına seçim bürosu açtı.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2015 Pazar 11:09
Mersavlar Faruk Çelik İçin Seçim Bürosu açtılar

Şanlıurfa Akabe mahallesinde açılan seçim bürosunun açılışına Eski Bakan Faruk Çelik, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili M.Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Milletvekili adayları Mehmet Ali Cevheri, Mahmut Kaçar, Mersavi Aşireti mensupları ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Mersavilerin kendi adına açtıkları seçim bürosu açılışında konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Bakan Çelik, Şanlıurfa’da ve Türkiye’de huzuru temin edecek partinin AK Parti olduğunu ve Şanlıurfa’nın Türkiye’nin sigortası olduğunu söyledi.

DEDAŞ, blokeleri Pazartesi günü kaldırıyor
Açılışta konuşan Bakan Faruk Çelik, yaptıkları hizmetlerin sonucunu verdiğini belirtip, Hilvan’a içme suyunun verildiğini hatırlatarak, “Bugün Hilvan’da içme suyu verildi. Hilvan’a içme suyu verildi Hilvan’da kim suyu akıtacak? Nasıl akıtacaklar? Nasıl getirecekler? Bugün DEDAŞ ile görüştük, Akçakale’deki blokeler Pazartesi günü kaldırılıyor. Bu mesele çözülmesi gerekiyordu pazartesi itibari ile bu meselede çözülmüş olacak.  Hayırlı olmasını diliyorum bütün çiftçi kardeşlerimize. Bunları kim gerçekleştirebilir bunları kim yapar. Buranın fabrikalara kavuşması, genç kardeşlerimizin iş bulması geleceğinin Şanlıurfa’sının oluşması, Turizm merkezinin olması, tarihin merkezinin olması, tarımın merkezinin olması, sanayinin merkezinin olması AK Parti ile mümkün arkadaşlar, başka bir çıkış yolu yok” dedi.
Şanlıurfa birliğin timsali
Huzuru temin edecek olanın AK Parti olduğunu belirten Bakan Çelik, “Bakınız 3 yıl bu bölgede, Türkiye’de huzur hakimdi, herkes memnundu. Gelip gittiğiniz yerlerde herkes çok memnundu. Şimdi de herkes ne olursa olsun yine huzuru temin edin. Endişe var fabrikatör temel atmıyor, endişe var turist havaalanına gelmiyor. Huzursuzluğun artması demek uçak seferlerinin durması demek, Huzursuzluğun artması demek eski Urfa demek, eski Türkiye demek buna kimsenin hakkı yok.  Kürt adına bunu yapmaya kimsenin hakkı yok, Türk adına bunu kimsenin yapmaya hakkı yok, Arap adına bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. Bu millet bir ve beraberdir. Şanlıurfa birliğin timsali Şanlıurfa Türkiye’nin sigortası” dedi.
Seçim bürosu açılışlarında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ve İl başkanı Av. Zeynel Beyazgül de birer konuşma yaparak 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu ve geleceğimizi etkileyeceğini belirterek, AK Partiye destek olunmasını istedi.
VİDEO YÜKLENİYOR...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com