Advert
Advert
Advert

Mersaviler Hut Köyündeki AK Parti mitinginde buluştu VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa'nın Merkez Karaköprü İlçesine Bağlı Ayanlar (HUT) köyünde Sait Yetim'in düzenlediği AK Parti mitinginde mersaviler bir araya geldi.

Mersaviler Hut Köyündeki AK Parti mitinginde buluştu VİDEO ve FOTOĞRAFLI
Mersaviler Hut Köyündeki AK Parti mitinginde buluştu VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Hut köyünde Sait Yetim tarafından düzenlenen yemekli mitinge AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sabri Yetim, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Eski Belediye Başkanı Uğur Esad Akgöl, TKDK İl Müdürü Sadık Yetim, STK ve bürokrasi temsilcileri ile mersaviler katıldı. 

Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini belirten Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı; "Hamaset olarak konuşmuyorum. AK Parti bu ülkenin çimentosudur. Türkiye geleceğinin karar aşamasındadır. Türkiye ya milletiyle birlikte olacak yada milli iradeye ipotek koyanların eline geçecektir. Her oy namustur. Bu oylarınızı koruman namus borcumuzudr. Mersaviler Mert insanlardır. Oylarınızla her türlü kumpasa karşı duruyoruz. Sizin dua ve desteklerinizle daha iyisini ve güzelini yapacağız. Sorunlarını ve çözümü biliyoruz" diyerek duyarlılıklarından dolayı Mersavilere teşekkür etti.

 

Karaköprü AK Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy; "Bu güzel günde güzel ortamda bizleri bir araya getirdiğiniz için teşekkür ediyor, bu yolda Allah yardımcımız olsun" dedi.

Mersavilerin daima sağ partilerden yana olduğunu AK PArtinin kurulması ile birlikte her seçimde yüzde 80 dolaylarında destek gördüklerini belirten ŞAnlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sabri Yetim; "Bu yöredeki insanlar AK Partiye parti olarak değil dava olarak bakıyorlar. Kürt halkı fıtraten dindardır. Bugün diyaneti ortadan kaldıracağız diyenler, Kabe ile Taksimi kıyasalayanlar kürtlerin temsilcisi olamazlar. Bugünkü Selahhatin Küdus'ün Yahudilerin olduğunu söylüyor. Bediüzzamanın ifadesi ile kürtlerin medarı itfiharı olan Selahaddin Eyyübi ise ilk kıblemizi haçlı seferlerine karşı fethetmiştir" dedi. 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!!!

 

 Hut köyünün 2014 Mart ayında yapılan yerel seçimlerden sonra Karaköprü ilçesine bağlandığını belirten Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; "Burada sosyal tesilerimizi yapıyoruz. Bu hizmet sevdalı kadrolarla yapılır. Halkın desteği ile iktidara yine geçeceğiz ve yine vekillerimizle birlikte adaletli bir şekilde her mahallemize hizmet edeceğiz" dedi. 

Ev sahipliği yapan Sait Yetim ise katılımlarından dolayı vekillere ve belediye başlanlarına teşekkür ederek; "Buraya kadar geldiğiniz için tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

 Daha sonra bilrikte yemekler yenildi. 

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

VİDEO

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet kılıç     2015-06-02 Akrabarlımı tebrikl ederim. Böyle güzel bir şekilde bir araya geldikleri için. ayrıca türkiyede devrim yapan bir partiyi davet ettikleri çi,n ayrıca gururlandım. yetimlere bravo
isimsiz kahraman     2015-06-01 Arkadaşlar Yemeği düzenleyen kimdir ve ne için düzenlemiştir. biraz da bunun sorgulanması lazım. bunlar ne zaman AK Partili oldular? yoksa amaç AK Parti ile koltukları koramak mı?
hüseyin yılmaztekin     2015-06-01 Mersavlar LGBT adayı gösteren partilere oy vermez. namusuna düşkün bir milletir.
Mersavi genç     2015-06-01 Hut köyünü tebrik ediyorum. bazıları istemesede dindan mersaviler sosyalistlerin oyununa gelmez!
recai gündoğdu     2015-06-01 ev sahibi bazen istenmeyen misafirleri de ağırlamak zorunda kalır...hayat istenmeyen sürprizlerle ve ani şoklarla dolup taşmaktadır...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı