Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mersavi Ailesi AK Parti Adayını Ağırladı

Mersavi Ailesi AK Parti Adayını Ağırladı

Mersavi ailelerinden Eskiler Ailesi AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mazhar Bağlı'yı Büyük Alanlı köyünde ağırladı.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2015 Salı 08:27
Mersavi Ailesi AK Parti Adayını Ağırladı

Akşam saatlerinde düzenlenen köy toplantısına Milletvekili Adayı Mazhar Bağlı yanı sıra Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü İlçe Başkanı Av. ahmet Aksoy, Eski Belediye Başkanlarından Uğur Esat Akgöl, Köy Halkı ve çok sayıda Mersavi ailesinin ileri gelenleri katıldılar.

Toplantıda katılımcılara hitap eden Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Köy toplantısını düzenlediği için ev sahibi Mehmet Ali Eskiler'e teşekkür etti.

Bu seçimin çok önemli olduğunu dile getiren Bağlı; "Eski Türkiye'de sabah kalktığımızda bizim nasıl düşüneceğimizi medya karar verirdi. medya yazardı biz de öyle inanırdık. Akşam aynı şekilde göreceğimiz rüyayı bile onlar belirdi. Ama AK Parti ile birlikte Medya vesayeti gibi yüzlerce vesayete son verildi. Bu seçim'de de hala devam eden vesayetlerin tamamen ortadan kalkması için bir oyun ne kadar önemli olduğunu hepimiz görüyoruz. Sakın benim oyumun ne önemi var demeyin. Sandığa gidin oyunuzu kullanın. Sandığınıza sahip çıkın" diyerek toplantıya katılan köy halkından oy talep etti.

Toplantıda Ev Sahibi Mehmet Ali Eskiler ve Karaköprü İlçe Başkanı Av. ahmet Aksoy'da birer selamlama konuşması yaptılar.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-19 21:54:32mersavi genç

    Fevzi bey Adayımız kim? AK Parti Adayını ağırladık. bizim değil. bu sitedeki haberi bir kez daha oku

  • yorum2015-05-19 11:38:45Fevzi çatı

    Ey mersavi aşireti adayınız hiç size benzemiyor boşuna yorulmayın

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da tefecilere operasyon: 10 kişi tutuklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com