Advert
Advert
Advert

Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı olan AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Yavuz’a Mersav aşiretinin lideri Fevzi Karataş, Mersavilerin yanında teşkilat üyeleri ve STK’lardan tam destek geldi.

Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti
Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti

Milletvekili Aday adayı olan AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Yavuz, Seçim çalışmaları kapsamında Mersav aşiretinin lideri Fevzi Karataş, Mersavi ailelerini ve ŞUTİM Başkanı Faruk Akbaş ve Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’u ziyaret edip destek istedi.

AK Parti çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra son olarak 4 yıl boyunca Halkla İlişkiler Başkanlığını yapan Mustafa Yavuz, Fevzi Karataş, Mehmet Altun ve Faruk Akbaş’a yaptığı ziyaretler sonrasında; “biz hayırlı bir iş işin yola çıktık. Amacımız Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfalılara hizmet etmektir. Bu yola çıkarken Akrabalarımdan destek almam beni sevindirdi. Allah “Ey insanlar! Doğrusu biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve birbirinizle tanışmanız için sizi milletlere ve kabilelere ayırdık” diyor. Bu hayrılı yolda kabilemizin lideri ve ileri gelenlerinin bana olan desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim " dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fevzi Karataş ise siyasetin uzun bir mecra olduğunu bu yolda Mustafa Yavuz'a başarılar dilediğini belirtti.

Şanlıurfa Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve ŞUTİM Sebzeciler Dernek Başkanı Faruk Akbaş ise Mustafa Yavuz'a çalışmalarında başarılar diledi.

TEŞKİLATLARDAN DA DESTEK ALDI

Milletvekili Aday adayı olan Mustafa Yavuz, ziyaret ettiği Harran, Akcakale, Birecik, Suruç ,Halfeti, Ceylanpinar, Viranşehir, Karaköprü, Eyyübiye AK Parti İlçe başkanlarından da destek talebinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle