Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti

Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı olan AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Yavuz’a Mersav aşiretinin lideri Fevzi Karataş, Mersavilerin yanında teşkilat üyeleri ve STK’lardan tam destek geldi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2015 Cumartesi 13:19
Mersav Aşireti Mustafa Yavuz’da birleşti

Milletvekili Aday adayı olan AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Yavuz, Seçim çalışmaları kapsamında Mersav aşiretinin lideri Fevzi Karataş, Mersavi ailelerini ve ŞUTİM Başkanı Faruk Akbaş ve Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’u ziyaret edip destek istedi.

AK Parti çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra son olarak 4 yıl boyunca Halkla İlişkiler Başkanlığını yapan Mustafa Yavuz, Fevzi Karataş, Mehmet Altun ve Faruk Akbaş’a yaptığı ziyaretler sonrasında; “biz hayırlı bir iş işin yola çıktık. Amacımız Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfalılara hizmet etmektir. Bu yola çıkarken Akrabalarımdan destek almam beni sevindirdi. Allah “Ey insanlar! Doğrusu biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve birbirinizle tanışmanız için sizi milletlere ve kabilelere ayırdık” diyor. Bu hayrılı yolda kabilemizin lideri ve ileri gelenlerinin bana olan desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim " dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fevzi Karataş ise siyasetin uzun bir mecra olduğunu bu yolda Mustafa Yavuz'a başarılar dilediğini belirtti.

Şanlıurfa Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve ŞUTİM Sebzeciler Dernek Başkanı Faruk Akbaş ise Mustafa Yavuz'a çalışmalarında başarılar diledi.

TEŞKİLATLARDAN DA DESTEK ALDI

Milletvekili Aday adayı olan Mustafa Yavuz, ziyaret ettiği Harran, Akcakale, Birecik, Suruç ,Halfeti, Ceylanpinar, Viranşehir, Karaköprü, Eyyübiye AK Parti İlçe başkanlarından da destek talebinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com