Reklamı Geç
Advert
Advert

Merkez İlçe Başkanı Zahit Hilvan'da

Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, beraberindeki heyet ile birlikte Hilvan ilçesini ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanı Zahit Hilvan'da
Merkez İlçe Başkanı Zahit Hilvan'da

Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki heyet ile birlikte Hilvan Ak Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme’yi ziyaret etti.

 


Yapılan ilçe ziyaretine Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, Hilvan Ak Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme, yönetim kurulu başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, ve muhtarlar katıldı.

Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit burada yaptığı konuşmasında şunları belirtti, ‘’ Bugün Ak parti ailesi olarak Hilvan ilçemizde bulunuyoruz. İlçe ziyaretlerimiz devam ediyor. Bugün çok değerli Hilvan ilçe başkanımız Hanif Düzme, çok değerli yönetimiyle, muhtarlarla birlikteyiz. Tabii ki siyaset gönül işidir şimdi Ak Parti İnsan merkezli bir parti, milletin kendi partisidir. Dolayısıyla partililer ve vatandaşlarımızın, esnaflarımızın kaynaşması, halka inme noktasında Ak Parti her zaman bir numaradır. Ak Parti tek parti dolayısıyla yaklaşık başkanımızın görev süresince burada gerek yönetimi, gerekse başkan köylerde olsun, esnaf, halk arasında olması ve Hilvanlıların sorunlarını taşama noktasında gerçekten üzerlerine düşen görevi, gayretle, çabayla bunu sürdürüyor. Ve bununla birlikte her konuda da zaten destek almakta bizlerde merkez ilçe başkanlığı olarak her zaman hem başkanın, hem yönetim kurulunun, hem de Hilvanlı hemşerilerimizin yanındayız. Bu sebepten tabii bu ziyaretlerimiz devam ediyor. Aynı zamanda teşkilat içersindeki çalışmalar noktasında da istişarelerimiz devam etmekte inşallah bu ziyaretler sık sık olacak tabii bizler sizleri Urfa’ya da bekliyoruz.  Bizler merkez ilçeden, Urfa’dan bizlerde sürekli Hilvan ilçemizde ziyaretlere geleceğiz. Buradaki çalışmalarda inşallah hep birlikte olarak elimizde gelen bütün gayreti de göstereceğiz.’’ Dedi.

Hilvan Ak Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme’de, ‘’ Merkez İlçe başkanımız ve teşkilatıyla birlikte bizleri bugün ziyaret ettiler. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımız hakkında başkanımıza bilgiler verdik. Burada bizler daha öncede de beraber çalıştığımız için birbirimizi tanıyoruz. Merkez İlçe Başkanımız çok çalışkan bir başkandır. Yani gerçekten bu siyaseti biliyor. Bizlerde başkanımızdan faydalanıyoruz. Siyaset bir gönül işidir. Çalışırsın zemini hazırlarsın, Burada başın görmediğini, ayaklarda görebilir. Ondan Dolayı bu çalışmalar çok önemlidir. Hep birlikte inşallah yani 2023 hedefli başkanımızın dediği gibi bizlerde taahhüt ediyoruz ki Hilvan’da Ak Parti İktidarı olarak devam edeceğiz.’’ Dedi.

Yapılan toplantıdan sonra Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki heyet ile birlikte Hilvan merkez ilçe başkanı Hanif Düzme ve yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Partideki görüşmelerden sonra Başkan Zahit, Hilvan İlçe Kaymakamı Uğur Sezer ve Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık’ın katılmış olduğu vatandaşlarla sohbetli toplantıya katıldı.

Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit beraberindeki heyet ile birlikten Hilvan İlçesinden Ayrıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik