Reklamı Geç
Advert
Advert

Merhamet Eli Derneği Kurban kampanyasını başlattı

Merhamet Eli Muhtaç ve Yoksullarla Dayanışma Derneği Kurban Bayramı'na yönelik, 'Kurban kurtuluştur' sloganıyla kurban kampanyası başlattıklarını açıkladı.

Merhamet Eli Derneği Kurban kampanyasını başlattı
Merhamet Eli Derneği Kurban kampanyasını başlattı

BİNGÖL- Merhamet Eli Muhtaç ve Yoksullarla Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Tamaç, Kurban Bayramı’na yönelik, ‘Kurban kurtuluştur’ sloganıyla kurban kampanyası başlattıklarını açıkladı.

Bu yılki kurban bedellerinin 450TL ve 500TL olmak üzere 2 kategoride belirlediklerini söyleyen Merhamet Eli Derneği Başkanı Tamaç, kurban çalışmalarında hayırseverlerin bağışlarını beklediklerini belirtti.

Umut Kervanı Platformu üyesi Merhamet Eli Derneği, ülke genelinde başlattığı “Kurban Kurtuluştur” kampanyası çerçevesinde çalışmalarını yürüttüklerini söyleyen Tamaç, kurban kesecek olan hayırseverlerin kurbanlarını gönül hoşnutluğuyla dernekleri aracılığı ile fakir ve muhtaç ailelere ulaştırabileceklerini söyledi.

Hayırseverlerin kendilerine kurban derisi bağışında da bulunabileceklerini hatırlatan Tamaç, “Bingöl Merhamet Eli Derneği olarak, Kurban Bayramı münasebetiyle kurban kampanyamızı başlatmış bulunmaktayız. Bu yılki kurban bedellerimiz 450TL ve 500TL olmak üzere 2 kategoriden oluşmaktadır. Kurban çalışmalarımızda bütün yardımseverlerden yardım beklemekteyiz. Hayırseverlerin kurban bağışlarını fakir ailelere ulaştırmada yardımcı olabiliriz. Bu bayramda keseceğiniz kurbanların yetimlere, öksüzlere ve muhtaçlara bayram sevinci vesilesi olmasını itiyoruz. Derneğimizin tespit ettiği yüzlerce yetim ve muhtaca bir Merhamet Eli de siz olun.” diye konuştu.

 

Kurban bağışı  yapmak isteyen hayırseverler, Merhamet Eli Derneğinin aşağıdaki adres ve telefon numaraları  ile irtibata geçebilirler;


İrtibat Telefon: 0545 221 87 48 / 0426 214 69 70
Adres: Yeşilyurt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 14/C BİNGÖL

 

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş
IBAN: TR2700020600187020340750001
Hesap No: 2034075-1 (TL Hesabı)                               (Nihat Kanat-İLKHA)


Merhamet Eli Muhtaç ve Yoksullarla Dayanışma Derneği Kurban kurtuluştur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi