Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat MERDER Eğitim Merkezi Öğrencilerine Kitap dağıttı

MERDER Eğitim Merkezi Öğrencilerine Kitap dağıttı

MERDER Eğitim Merkezi'nde eğitim gören 240 öğrenciye YGS ve LYS kitap setlerini dağıtımı yapıldı.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2012 Salı 21:41
MERDER Eğitim Merkezi Öğrencilerine Kitap dağıttı
4 yıldır eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Sodes MERDER Eğitim Merkezi başarılı çalışmalarına 2011- 2012 yılında da devam ediyor. MERDER, Maddi durumu iyi olmadığından dolayı dershaneye gitme imkânı bulamayan öğrencilerin umudu oldu. MERDER Eğitim Merkezi,  SODES kapsamında üniversiteye hazırlanan gençlere verdiği destekle Şanlıurfa’nın eğitim çıtasını yükselten gönüllü kurumların başında gelmektedir. 2010 – 2011 yılında üniversiteye yüzde doksan öğrenci yerleştirme başarısı yakalamıştır. 2011 – 2012 eğitim öğretim yılında da bu başarıyı tekrarlamak isteyen MERDER Eğitim Merkezi, kurucu ve eğitimcileri ile her türlü fedakârlığı göstererek çalışmalarına devam etmektedir. Umutsuzların umuda olarak eğitimde yeni bir umudun adı olmuştur.
Kitap dağıtımı esnasında Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Yavuz; öğrencilerden büyük başarı beklediğini; onlar için hiçbir fedakârlıktan kazınmayarak öğrencilerimiz için en iyi ve en kaliteli yayını getirmeye çalıştıklarını, devletin ve derneğin katkıları ile  tamamen ücretsiz olarak verilen bu eğitimlerin karşılığında öğrencilerin çok çalışmalarını ve verilen emeği boşa çıkarmamak adına gayret göstermelerini istedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com