Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat MER-DER'den Başarılı Öğrencilere Altın.

MER-DER'den Başarılı Öğrencilere Altın.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2010 Salı 17:41
MER-DER'den Başarılı Öğrencilere Altın.

SODES projesi kapsamında MER-DER ETÜT MERKEZİNDE YGS' ye giren 144 öğrenci arasında 401,827 puan En yüksek puanı alan Abdulkadir AKILLI altınla ödüllendirildi.

Heyecanını gizleyemeyen Abdulkadir AKILLI, "başarılı olmak kadar güzel bir duygu yoktur. Ben iki yıldır sınava hazırlanıyorum. Maddi imkânsızlıklardan dolayı dershaneye gidememiştim. Tam ümidimi yitirmişken MER-DER ETÜT MERKEZİ imdadıma yetişti. Eğer SODES çerçevesinde gerçekleşen böyle bir proje olmasa idi benim üniversiteli olmam da hayal olacaktı. Bu projenin uygulamasında emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

MERDER ETÜT MERKEZİ Müdürü Yusuf YAVUZ, öğrencilerinin başarı göstermesinden duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: Etüt Merkezimizde okuyan 144 öğrencinin de ikinci sınava girmeye hak kazanacak kadar puan alması bizi memnun etmiştir. Devletimizin SODES projesi ile bu gençlere aktardığı maliyetin ziyan olmamış olması, öğrencilerin verilen emeklerin karşılığını vermiş olması memnuniyet ile karşılanmıştır. Şu anlaşılmaktadır ki, kırsal kesimde yaşayan yoksul öğrencilere imkânlar verildiği takdirde bunların başarılı olmaması için hiçbir neden yok. Tüm öğrencilerimizi kutluyorum.

Altın ödüllerini MERDER BAŞKANI Davut KIRMIZIASLAN'ın elinden alan öğrencilerin başarı grafiğini daha yüksek tutmalarını, YLS'de de aynı başarıyı göstermelerini temenni ediyoruz.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com