Advert
Advert
Advert

MER-DER'de ön kayıtlar başladı

MER-DER'de ön kayıtlar başladı
MER-DER'de ön kayıtlar başladı

MER-DER tarafından yürütülen SODES MER-DER Eğitim Merkezi’ne ön kayıtlar başladı. Şanlıurfa’nın kaliteli eğitim merkezlerinden biri olan MER-DER Eğitim Merkezi üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ön kayıt almaya başladı.

2009/2010 eğitim öğretim yılında gösterdiği öğrencilerini üniversitelere yerleştirme başarısını yüzde 72 oranında gösteren ME-DER Eğitim Merkezi, 2010/2011 eğitim öğretim yılında da başarısını yüzde 80’ne çıkartarak pekiştirdi. Öğrencilerinin büyük bir kısmını üniversitelere yerleştirerek yoksul öğrencilere üniversite hazırlık eğitimi veren kaliteli bir eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşadı.

-80 kişilik konferans salonu(sinema salonu),

-15 bilgisayarlı bilgisayar laboratuarı,

-Teknolojik ve klimalı sınıflar,

-Branşlarından uzmanlaşmış öğretmen kadrosu,

- Kaliteli yayınlar,

-Ferah ve düzenli fiziki ortam ve

-Servis imkânı ile Şanlıurfa’nın Süleymaniye semtinde insan için çalışan yegâne eğitim kurumudur.

Maddi durumum yok dershaneye gidemiyorum diyor ve çalışma azminde iseniz,  MER-DER’in ücretsiz dershane imkânından faydalanın. 23-24-25 Eylül’de yapılacak sınava kaydınızı yapınız. Ön kayıt dönemi 22 Eylül saat 16.00’ da bitecektir.

NOT: bir dershaneye gidemeyecek kadar maddi durumu iyi olmamak ve çalışkan olmak şartları aranmaktadır.

Sınav için gerekli evraklar;

-2 fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi,

-mezunlar için diploma fotokopisi.

Süleymaniye’de bulunan eğitim kurumu 351 97 47 numaralı telefondan ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

12. sınıfta okuyan ve mezun öğrencilerin katılacağı MER-DER seviye belirleme sınavı için acele edin.

Konu ile ilgili MLER-DER Eğitim Müdürü Yusuf YAVUZ şu açıklamada bulundu;

“2010-2011 eğitim ve öğretim döneminde Mer-Der Eğitim Merkezi yüzde 80 bir başarı sağlamış durumdayız. Her yıl başarı çıtamızı biraz daha yükseğe çıkararak başarımızı devam ettiriyoruz. Geçen yıl yüzde 72 olan başarımızı bu yıl yüzde 80’e çıkardık. Yani 100 öğrenciden 80 kişi üniversiteli yaptık. Bu başarımızı gelecek yılda devem ettirmek gayreti içindeyiz. Asıl önemli nokta burada başarıyı getiren sebepleri irdelemek gerekli. Bizi diğer dershanelerde farkı kılan sebepler bize bu başarıyı getirdi. Bu sebepler nelerdir bunlara açıklık getirmek istiyorum.

Bu sebepler nelerdir;

1-            Disiplinli bir ortam öğrencilerimizi sağlıyoruz. Öğrencilerimizin giriş ve çıkış saatleri bellidir. Bu saatlerin dışında öğrenci dershaneye giriş çıkış yapamaz.

2-            Birebir ilgilenme; öğrenci sayımız az olduğu için öğrencilerle çok rahat bir şekilde birebir öğrencilerle ilgilenebiliyoruz.

3-            Uzman öğretmen kadrosu; kendi branşlarında en az 4 veya 5 yıl dershane çalışmış tecrübesi öğretmenlerle çalışıyoruz.

4-            Kaliteli yayın; Türkiye’nin en çok tanınan yayınlarını kullanıyoruz.

5-            Haftanın 5 günü ders; Dershanemizde hafta içi her gün öğrencilere uygulamalı ders anlatılmaktadır. Günde 5 saat ders anlatılmakta, haftada 25 saat derse tekabül etmektedir.

6-            Her gün 1 veya 2 saat soru çözüm saati uygulanmaktadır.

7-            Ferah ve düzenli fiziki ortam; Dershanemizdeki öğrencilerin çalışma performansını artırmak için düzenli sınıflar ve ferah, havadar, kaliteli sıralarla çok güzel sınıflar oluşturduk.

8-            Teknolojik sınıflar; Dershanemizde bütün sınıflarda projeksiyon, projeksiyon perdesi ve laptop bilgisayar bulunmakta. Öğretmen arkadaşlar hazırladığı sunumları bilgisayar üzerinde öğrencilerimize sunumları sunmaktadır.

9-            Klimalı sınıf; Dershanemizin bütün sınıflarında sıcak ve soğuk ortama göre çalışan klimalar bulunmaktadır.

10-         Servis imkânı; Dershaneyi kazanan öğrencilerimize sunduğumuz servis imkânı ise öğrencilerin zamanında derse gelmesi için bir imkândır.

11-         80 kişilik konferans salonu; Konferans salonunda seminer, rehberlik ve sinema günleri düzenlenmektedir.

12-         Bilgisayar laboratuarı; 15 kişilik bilgisayar laboratuarımızda internet ve konu anlatan programlarımız mevcut olup öğrencilerimizin imkânına sunulmuştur.

En önemlisi ise yaptığımız bu tüm imkânların tamamı ücretsiz olmasıdır. 12. Sınıfta okuyun ve muzun olan arkadaşlarımız bu kaliteden faydalanmak istiyorlarsa ön kayıt için acele etmeleri gerekir. 23 Eylül’ de başlayacak sınav tarihine yetişsinler.” Dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..