Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa MER-DER EĞİTİM MERKEZİNDE KİTLESEL BAŞARI

MER-DER EĞİTİM MERKEZİNDE KİTLESEL BAŞARI

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2011 Çarşamba 17:19
MER-DER EĞİTİM MERKEZİNDE KİTLESEL BAŞARI

 

2010- 2011 YGS sınav sonuçları açıklandı. Mer- Der Eğitim Merkezinde kitlesel başarıya yine imza attı.

2010- 2011 YGS sınav sonuçları açıklandı. Mer- Der Eğitim Merkezinde kitlesel başarıda yine bir numara. 125 öğrencisi bulunan Mer-Der Eğitim Merkezi’nde okuyan öğrencilerden 180 barajının altında kalan olmadı. Mer-Der 125’te 125 yaparak bütün öğrencilerini LYS sınavına girmeyi hak edişlerinin haklı gururunu yaşıyor.

 Mer-Der Etüt merkezi müdürü Yusuf YAVUZ konu ile ilgili şu açıklamada bulundu;

“2009- 2010 yılında sadece 2 öğrencimiz 180 barajın altında kalmıştı. Tabi eğitimlerimizin dershanelerden en az iki ay sonra başladığını unutmamak gerekir. 2010 – 2011 yılında ise 180 barajının altında kalan hiçbir öğrencimiz yok.  Bu da geçen yıl ki başarımızın tesadüf olmadığının bir belgesidir. Mer-Der Eğitim Merkezinde verilen eğitim, çok pahalı bir ücretle öğrenci kayıt eden dershanelerden farksızdır. Bunu açıklanan YGS sınav sonuçlarından da görüyoruz. Mer-Der Eğitim Merkezi olarak hiçbir zaman bireysel başarıyı baz almadık, her zaman asıl hedefimiz kitlesel başarı olmuştur. Mer-Der Etüt Merkezimizde okuyan 125 tane öğrencimiz var, bizim tek gayemiz 125 tane öğrencimizi üniversiteli yapmaktır. Öğrencilerim için en güzeli, en doğrusu ve başarılarını artıracak ne varsa onları öğrencilerimize uygulamaya çalıştık. Bizim amacımız Türkiye’nin geleceğini sağlam temeller üzerine oturmak ve Türkiye’nin eğitim seviyesini yükselmek olmuştur. İmkân verildiğinde insanımızın neler yapabileceğini de göstermiş oluyoruz böylece.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com