Advert
Advert
Advert

Mentalist Enis Talas büyüledi

Şanlıurfa AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 10-16 Mayıs Engelliler haftası münasebetiyle Urfacity AVM Konferans salonunda bir gösteri şöleni gerçekleştirildi.

Mentalist Enis Talas büyüledi
Mentalist Enis Talas büyüledi
Ünlü ilizyonist Mentalist Enis Talas Urfacity AVM’de AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programda gösteri şovu yaptı. Yapmış olduğu gösterilerle salondakiler tarafından alkışlandı. Özellikle nabız durdurma gösterisini yapan Ünlü ilizyonist Mentalist Enis Talas salondakiler tarafından ayakta alkışlandı.

 

Mentalist Enis Talas gösterisinin ardından “Çöpçüler” parçasının bestekarı Ali Toprak kısa bir konser verdi.

 

Mentalist gösterisine İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen ve çok sayıda davetli misafir katıldı.Gösteri öncesinde bir konuşma yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ, “Hem engelli vatandaşlarımız hem gençlerimiz hem de tüm halkımız için bir program tertip ettik.10-16 Mayıs tarihleri Engelli Haftası olarak belirlenmiş biz de bu günleri geçirmiş bile olsak engelli insanlarımız unutmadık. Bu programla biraz eğlenmelerini hem de yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek istedik.” dedi.Uludağ, “19 Mayıs tarihini Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutluyoruz. Bilindiği gibi önceleri statlarda askeri geçişlerde kutlanılıyordu gençlerimiz kendi bayramlarında eğlenmekten çok perişan oluyorlardı. Artık 19 Mayıs gençler için sıkıntı yaşayacakları bir gün değil gerçek manada eğlenecekler bir gün olacak” dedi.

 

Program sonunda AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından sponsorlara plaket verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle