Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Menemen Umut Kapısı'ndan fakir ailelere yardım

Menemen Umut Kapısı'ndan fakir ailelere yardım

Umut Kapısı Menemen temsilciliği Ağustos ayında fakirlere yönelik yaptığı yardım çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunarak yaptıkları yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2015 Cumartesi 18:59
Menemen Umut Kapısı'ndan fakir ailelere yardım

İzmir Umut Kapısı Menemen temsilciliği yayımladığı basın açıklaması ile Ağustos ayında fakirlere ve muhtaçlara yönelik yaptığı yardım çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Basın açıklamasını okuyan Umut Kapısı Menemen temsilciliği yetkililerinden Şevket Yıldız, temsilcilik olarak tespit ettikleri 33 fakir aileye her ay olduğu gibi bu ay da düzenli olarak yardım yaptıklarını ve bu yardımlarının artarak devam edeceğini söyledi.

Yaptıkları yardım çalışmalarında çıtayı her geçen gün daha da yükselttiklerini belirten Yıldız, imkânları dâhilinde fakir ve muhtaç ailelere ulaşarak onlara yardım ettiklerini ve imkânlarının daha da ilerlemesi durumunda ulaşabilecekleri fakir ailelerin daha da artacağını belirtti.

Yıldız, “İmkânlar dahlinde tespit edebildiğimiz fakir ailelere ulaşmaya gayret ediyoruz. Bu imkânlarımızın daha iyi olması için ise tüm hayırsever işadamı ve esnaflarımıza seslenerek, bu hayır kervanında yer almaları için çağrıda bulunuyoruz.” çağrısında bulundu.  

Yapılan yardımlara katkıda bulunmak isteyenlerin kendilerine ulaşabileceğini belirten Yıldız, bu vesileyle yapılacak olan hayırlara ortak olunması tavsiyesinde bulundu. (Mehmet Şirin Kalkan-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com