Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Memursen Genel Başkanından Milli Eğitim Müdürü İlci’ye ziyaret

Memursen Genel Başkanından Milli Eğitim Müdürü İlci’ye ziyaret

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2013 Pazartesi 15:29
Memursen Genel Başkanından Milli Eğitim Müdürü İlci’ye ziyaret

Ziyaret Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’ nun yanı sıra Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Atçı, Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ile diğer sendika yöneticileri ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Remzi Eleştir katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, sendikamızın kurucu genel başkanı ve şair yazar Akif İnan Ağabeyimizin ölüm yıl dönümü programına katılmak için Şanlıurfa’ya geldik. Bu vesileyle yeni görevine başlayan Sayın Müdürümüz Metin İlci Bey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundum, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum, dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sendikacılık çalışmalarını önemsediklerini belirttikten sonra şunları söyledi:

“Bizler STK’lerin daha aktif bir şekilde çalışmalarını istiyoruz. Sürekli görüş alışverişinde bulunacağımız sivil toplum kuruluşlarının eleştirilerini, önerilerini, değerlendirmelerini dikkate alarak hem çalışanlarımız için hem eğitimden nasiplenen herkes için önemli adımları atma gayreti içindeyiz. Eğitim hayatın temelini oluşturur. Bu açıdan eğitim meselesi ciddi bir meseledir.

İstikbalimizin temsilcileri olacak olan çocuklarımıza vereceğimiz eğitimin kalitesi, yöntemi önemlidir. Her önüne gelenin müdahale edeceği bir alan değildir. Ancak bu alanda uzman olan, eğitimle iştigal olan, problemlere çözüm bulmak için didinen insanların verebileceği bilgiler, deneyimler önemlidir bizim için. Kurum olarak tüm eğitim çalışanları adına koşuşturan, ülkemiz ve ilimiz için güzel fikirler ortaya koyan herkese kucak açıyoruz. Ben tekrar size buraya kadar teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com