Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Memurlara Sıcaklık için tatil verildi

Memurlara Sıcaklık için tatil verildi

Elazığ, Ankara ve Bursa'da görev yapan engelli ve hamile personele 2 gün idari izin verilirken 50 dereceyi bulan Urfa'daki Memurları soran yok!..

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2012 Perşembe 04:01
Memurlara Sıcaklık için tatil verildi

Hava sıcaklığının 50 dereceyi bulan şanlıurfa'da Ramazan ayının bu sıcağında  çalışan memurlara sıcaklık nedeniyle herhangi bir izin verilmezken Ankara'da bugün ve yarın Hava sıcaklığı 40  dereceyi gösterdiği için Engelli, hamile ve kronik hastalığı olanlar bugünden itibaren (Perşembe ve Cuma) 2 gün idari izinli sayılacak.

Aynı şekilde Bursa'da Hava sıcaklığı 36 dereceyi bulacağı için Bursa Valiliği Perşembe ve Cuma günü kamuda çalışan engelli ve hamile personeline idari izin verdi.

Hava sıcaklığı nedeniyle personeline idari izin veren bir diğer il Elazığ'da ise hava sıcaklığı bugün ve yarın 41 derece...

Metooroojik verilere göre ise Perşembe ve Cuma günü Şanlıurfa'da hava sıcaklığı 43 derece olarak ölçüleceği bildirilirken, asıl sıcaklığın 50 dereceyi bulan Şanlıurfa'da Valiliğin bu yönde bir karar vermemesi engelli ve hamile personel tarafından şaşkınlıkla karşılanacak!..

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com