Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Memur-Sen Temsilciliğinde Şok İstifa

Memur-Sen Temsilciliğinde Şok İstifa

Yaklaşık dört yıldır ilçe temsilciliğini yürüttüğüm Memur-Sen Siverek temsilciliğinden işlerimin yoğunluğu ve sağlık sorunlarımdan dolayı ayrılmak durumundayım.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2013 Cumartesi 12:09
Memur-Sen Temsilciliğinde Şok İstifa

Dört yıldır Memur-Sen İlçe Temsilciği Başkanılığını yürüten Mustafa Karadağlı şok bir kararla istifa ettiğini açıkladı. Yaptığı yazılı açıklama, "Eğitim - Bir -Sen'de üye olarak kalmaya devam edeceğini belirten Karadağlı, Bayrağı daha ileriye taşıyabilecek arkadaşların olduğunu belirterek kendi hür iradesiyle istifa ediyorum" dedi.

İşte Karadağlı'nın Yazılı Basın Açıklaması;

"Mahkeme kadıya mülk değildir düşüncesiyle; her yeni eskir, her canlı miadını doldurur kanaatindeyim. Bu kapsamda bu görevi benden daha yetenekli ve bu bayrağı daha ileriye götürecek şahısların olduğunu düşünerek temsilcilik görevimden kendi rızam ve büyük bir gönül rahatlığıyla ayrılıyorum. Eğitim Bir-Sen’de üye olarak kalmaya devam edecek tüm samimiyetimle destek olmayı sürdüreceğim. Bundan sonraki STK çalışmalarımı Hayrat İlim Ve Kültür Derneğinde üye olarak yürütecek, kişisel makale yazma ve kitap hazırlamaya büyük zaman ayırma niyetindeyim.

Görevim süresince bana ve teşkilatıma güven duyan destek veren, kaale alan tüm hemşerilerime, camiama, kamu kurum ve kuruluşlarına siyasi partilere, STK'lara teşekkür eder saygılar sunarım."

Siverekhaberleri

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com