Advert
Advert
Advert

Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı olarak atanan Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Atçı'nın yerine Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun seçildi.

Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi
Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi

6 yıldır Memur Sen İl Temsilciliğini yürüten Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Atçı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı olarak atandı. Bunun üzerine toplanan Memur-Sen yönetimi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun’u Memur-Sen İl Temsilcisi olarak seçti.

Toplantıya katılan Mahmut Atçı, bugüne kadar sendikacı kimliğiyle sürdürdüğü hizmeti bundan sonra daire başkanı olarak sürdüreceğini belirterek, “Hayırlı hizmetler sunabilmek için Allah’a dua ediyor, sizlerden de dua talep ediyorum.” dedi.


Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ise, “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da tüm iş kollarımızla Memur-Sen’in daha güçlü, daha aktif olarak özelde memurların genelde ise toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren her konuda alanları dolduracağından kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye’nin en büyük sendikası ve sivil toplum kuruluşu olan Memur-Sen inşallah daha güzel işlere imza atmaya devam edecektir" şeklinde konuştu. (Osman Gülebak-İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman DİNDARZADE     2014-04-30 Hakkınızda hayırlı olur inşaallah.
memur     2014-04-29 Önümüzdeki dönemde sen bir belediyeye kapak atarsın artık. hayırlı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler