Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi

Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı olarak atanan Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Atçı'nın yerine Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun seçildi.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2014 Salı 14:01
Memur-Sen Şanlıurfa Temsilciliğinde görev değişimi

6 yıldır Memur Sen İl Temsilciliğini yürüten Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Atçı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı olarak atandı. Bunun üzerine toplanan Memur-Sen yönetimi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun’u Memur-Sen İl Temsilcisi olarak seçti.

Toplantıya katılan Mahmut Atçı, bugüne kadar sendikacı kimliğiyle sürdürdüğü hizmeti bundan sonra daire başkanı olarak sürdüreceğini belirterek, “Hayırlı hizmetler sunabilmek için Allah’a dua ediyor, sizlerden de dua talep ediyorum.” dedi.


Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ise, “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da tüm iş kollarımızla Memur-Sen’in daha güçlü, daha aktif olarak özelde memurların genelde ise toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren her konuda alanları dolduracağından kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye’nin en büyük sendikası ve sivil toplum kuruluşu olan Memur-Sen inşallah daha güzel işlere imza atmaya devam edecektir" şeklinde konuştu. (Osman Gülebak-İLKHA)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa ağaçlandırma çalışmaları ve ağaçlandırmanın önemi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com