Reklamı Geç
Advert
Advert

Memnun; Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezdim

Memnun; Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezdim
Memnun; Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezdim

'Seks dergahı' hakim karşısında. 'Müritlerimin cinsel ilişki talebini geri çeviremem' diyen 'badeci' şeyh U.K.'nin 341 yıl hapsi isteniyor. 17 müritten sadece 3'ü şikayetçi oldu
Mürit razı, şeyh memnun! Bursa'da sözde dergah şeyhi tutuklu sanık U.K. (47) hakim karşısına çıktı. 'Nitelikli cinsel saldırı ve tarikat kurmak'tan toplam 341 yıl 6 ay hapsi istenen U.K.'nin savunmasına ilgi çekici. 

 
- BADELİYORUM: 'Zikir çekilir. Ve kişi badelenme (oral seks) ya da cinsel ilişki talep eder.' 
 
- HAYIR DEME LÜKSÜM YOK: 'Kabul etmeme tercihim olamaz. Ben de tarikatın ölen lideri H.B. tarafından badelendim. Pir oldum.'
 
- MURİTLERE GÖRE NORMAL: Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen duruşmada müritlerden 3'ü şikayetçi oldu, 14'ü ise şeyh ile kendi istekleri doğrultusunda birlikte olduklarını söyledi. Ç.Ç. 'Zorlama olmadı. Bana göre normal yaşanması gereken şeyler' dedi.
 
- HASTALIĞI GEÇMİŞ: Müşteki diye çağrılan erkekler A.R.Ç. ve M.S., 'badeleme' sonucu doktorların çare bulamadığı felç hastalıklarının geçtiğini, bu nedenle U.K.'den şikayetçi olmadıklarını söyledi.
 
- ŞEYHİN SIRLAR ODASI: Karı-koca müritlerden B.Ş. 'U.K. beni sır odasına kabul edip badelenmem gerektiğini söyledi. Sonra okuyup üflediği suyu içirdi. Hareketlerimi kontrol edemez hale geldim. İlişkiye girdik. Bir süre sonra kocamla dergahtan ayrıldık. şikayetçiyim' diye konuştu.
 
- DAVA ERTELENDİ: Mahkeme heyeti diğer müştekileri dinlemek için duruşmayı kasıma erteledi.
AKŞAM

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı