Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Melih Gökçek ilk kez açıkladı; Urfalıyım

Melih Gökçek ilk kez açıkladı; Urfalıyım

Ankara Büşükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bir dönem daha aday olmak istediğini söyledi. Melih Gökçek Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinden olduğunu ilk kez açıkladı.

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2013 Cuma 11:54
Melih Gökçek ilk kez açıkladı; Urfalıyım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek A Haber'de %100 Siyaset programında gazetecilerin sorularını cevapladı.

 

Bir soru üzerine ODTÜ olaylarıyla söze başlayan Melih Gökçek, ODTÜ'de olaylara sebep olan yol projesiyle ilgili çarpıcı detaylar aktardı.

 

Gökçek, projenin aslında ODTÜ öğretim görevlilerinin hazırladığı proje olduğunu, hatta projenin altında ODTÜ öğretim görevlilerinin olduğunu belirtti.

 

"1 DÖNEM DAHA ADAY OLACAĞIM"

 

Gazetecilerin "aday olacak mısınız? Kaç dönem daha aday olacaksınız?" soruları üzerine ise Gökçek, 1 dönem daha aday olacağını belirtti. Melih Gökçek, bir sonraki dönem için adaylığı düşünmediğini söyledi.

 

CHP'Lİ VEKİL AYLİN NAZLIAKA'YLA İLGİLİ İLGİNÇ BENZETME

 

ODTÜ'de yol çalışması sırasında dozerin önüne geçip kollarını açan CHP'li vekille ilgili iki fotoğraf gösteren Melih Gökçek, vekilin o pozunu Gezi olayları esnasında TOMA'nın önünde kollarını açan "siyahlı kadın"a özenmekle suçladı.

 

Gökçek, Nazlıaka hakkında "show-women" benzetmesinde bulundu.

 

MELİH GÖKÇEK KÜRT MÜ? TÜRK MÜ?

 

Sevilay Yükselir’in Melih Gökçek’e sorduğu ilginç sorulardan biri ise “Kürt müsünüz?” sorusu oldu.

 

“Kürt olsam ne olur? Kürt olmak yanlış bir şey mi” diyerek söze başlayan Gökçek, Türk olduğunu söyledi ve baba tarafından Urfa’lı olduğunu belirtti.

 

Gökçek şöyle konuştu:

 

“Kürt olsam ne olur ki? Kürt olmak yanlış bir şey mi? Cenab-ı Allah nasıl yarattıysa öyle doğuyoruz. Kürt olmak bir insan için eksi bir olay olamaz. Biz Allah nezdinde takva açısından imtihan ediliriz. Irklar, bizim sadece birbirimizle kaynaşabilmemiz için önemlidir.

 

Ben Türk’üm. Baba tarafından Urfa Halfetiliyim. Bizim geçmişimizde Tatarlık var. Bizim sülalemiz padişahın haberciliğini yaparmış.

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com