Advert
Advert
Advert

Mehmetçik teröristi sırtında taşımış

Mehmetçik teröristi sırtında taşımış
Mehmetçik teröristi sırtında taşımış

Hatayın Dörtyol ilçesi Bülke Yaylasında teröristler ile girilen çatışmada, ağır yaralı olarak ele geçirilen teröristin kimliği belirlendi.
Askerlerin, kendilerine kurşun sıkan teröristi ilk yardım müdahalesini yaptıktan sonra saatlerce sırtlarında taşıyarak hastaneye yetiştirdiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, operasyonda kafasından ve ayağından yaralan teröristin Muş nüfusuna kayıtlı Şahabettin Ö. olduğu bildirildi. Özgür kod adlı Şahabettin Ö, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyken, 2006 yılında örgütün dağ kadrosuna katıldığı belirtildi. Osmaniye Devlet Hastanesinde tedavisi süren teröristin durumunun ağır olduğu bildirildi. Askerlerin üzerine 28 kurşun sıkan, Şahabettin Ö.yü başından ve ayağından vuran askerlerin terör örgütü mensubunu yaşatmak için sırtında saatlerce taşıdığı ortaya çıktı.

Teröriste önce çatışma bölgesinde ilk müdahaleyi yapan ve yaşaması için şuurunu açık tutan Mehmetçik, teröristi gece karanlığında kilometrelerce sırtında taşıyarak hastaneye yetiştirdiği belirtildi.


BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti