Advert
Advert
Advert

Mehmet Sarmış'tan yeni bir kitap: GENÇ çıktı

Eğitimci yazar ve sitemizin köşe yazarı Mehmet Sarmış'ın beşinci kitabı olan "GENÇ" Çıktı.

Mehmet Sarmış'tan yeni bir kitap: GENÇ çıktı
Mehmet Sarmış'tan yeni bir kitap: GENÇ çıktı

 Şanlıurfa Elif Matbaasında birinci baskısı 2 Bin adet basılan kitap şanlıurfa'daki seçkin kitaplarda bulabilirsiniz. 

Yazar Mehmet Sarmış, 144 Sayfalık kitapta gençlerle sohbet etmeye ve dertleşmeye çalışıyor. Kitapta, düşünmek, kendini tanımak, hedef belirlemek, ahlak ve kişilik, aile ilişkileri, başarı, dünyayı anlamak, arkadaşlık, kız-erkek İlişkileri, iletişim, kitap okumak, çevre bilinci, zararlı alışkanlıklar, teknoloji kullanımı, mutluluk gibi gençlerle ilgili önemli konular var. Birçok bölümün sonunda, o konuyla ilgili kısa öyküler ve örnek kişilerin biyografileri yer alıyor.

GENÇ benim Beşinci kitabımdır diyen Sarmış; "Adından anlaşılacağı üzere kitap gençlere yönelik. Kız erkek bütün gençlere... Ortaokuldan üniversiteye kadar bütün gençlere; ama özellikle liseli gençlere hitap ediyor. Kitabı sadece gençlerin değil, anne, baba ve öğretmenlerin de okumasını isterim. Gençleri daha yakından tanısınlar ki ona göre davransınlar diye. Kitap yazmak ve yayınlamak yetmiyor. Bir de onu hedef kitleye ulaştırmak gerekiyor. Onun için kendi tanıtımımızı/reklamımızı kendimiz yapmak zorunda kalıyoruz. Dostlar, kitabın fiyatı 5 TL. Tek tek satma imkanım yok. Birkaç kitapçıya bırakacağım. Toplu olarak almak isteyenler olursa benimle irtibat kursunlar. Özellikle eğitim yöneticilerine, okul müdürlerine, öğretmenlere ve gençlere yönelik faaliyet gösteren resmi ve sivil kurum ve kuruluş mensuplarına duyurulur" dedi.

Mehmet Sarmış, GENÇ isimli kitap için ileride imza günü düzenlemeyi de planlıyor

Mehmet sarmış yeni kitap genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kader sakak     2017-02-21 kitabınız muhteşem devamını bekliyoruz:)
Adalet TEKTAŞ     2017-02-21 KİTABINIZA BAYILDIMMMMMMMMM:) TAM DA BENİ ANLATIYORR
Berfin İMREK     2017-02-18 Bende bi genç ergen olarak kitabınızı çok beğendim daha dün geldi bizim okulumuza arkadaşlarla okumaya başladık ,okumaya devam ediyoruz devamını merakla bekliyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın