Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi MEHMET KAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

MEHMET KAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Vergi Haftası etkinlikleri nedeniyle yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2015 Çarşamba 09:35
MEHMET KAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri 26. Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kaya, Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir ve beraberindekilere de teşekkür etti.  Vergilerin ülke ekonomilerinin temel taşı olduğunu kaydeden Başkan Kaya, vergilendirilmiş kazancın ise kutsal olduğuna vurgu yaptı.

Şanlıurfa’nın ve Ülkemizin kalkınması için  sanayicilerin ve tüccarların birlikte hareket etmesi ve tüm mükelleflerin vergilerini zamanında ödemesi gerektiğini,  kaydetti.

Şanlıurfa’nın tarım potansiyeli hakkında da Demir ve beraberindekilere bilgi veren Başkan Kaya, vergi bilincinin oluşması için Vergi Haftası Etkinliklerinin çok faydalı olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir de 26. Vergi Haftası Etkinlikleri hakkında bilgilere vererek kendilerini ağırladıkları için Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya teşekkür etti.

--

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com