Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi MEHMET KAYA: “ŞANLIURFA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

MEHMET KAYA: “ŞANLIURFA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, birlik ve beraberlik içerisinde Şanlıurfa’nın kalkınması için çalıştıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2013 Çarşamba 15:31
MEHMET KAYA: “ŞANLIURFA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya;  Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığı’nın faaliyetleri çerçevesinde kendilerini ziyaret eden İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve beraberindekilere Borsa’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kaya, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve beraberindekilere teşekkür etti.  Borsanın çalışmaları hakkında bilgi veren Kaya, Şanlıurfa’nın gelişebilmesi ve kalkınması için  çalıştıklarını söyledi.  Borsa olarak birçok projelerinin olduğunu kaydeden Kaya,  bu çerçevede Milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanı ile sürekli istişare ettiklerini belirtti.  Çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Kaya; “ilimizin gelişebilmesi için milletvekillerimiz ve değerli il başkanımızla sürekli görüş alışverişinde bulunuyoruz.   Sayın valimiz de çalışmalarımız da bizi yalnız bırakmıyor. Birlik ve beraberlikten rahmet doğar. Çalışmalarımızda bizi destekledikleri için Sayın Bakanımız Faruk Çelik, Sayın Valimiz Celalettin Güvenç’e vekillerimize ve sayın il başkanımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emin Demirkol, Yönetim Kurulu üyeleri; Ömer Avcı, Süleyman Uçmanoğlu ve Metin Çadırcı ile birlikte Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez ise kendilerini ağırladıkları için Başkan Kaya’ya teşekkür etti. Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığı’nın faaliyetleri çerçevesinde STK’ları ziyaret ettiklerini aktaran Eğilmez; “Şanlıurfa için çalışıyoruz. Borsa Başkanımız bize projeleri hakkında bilgiler verdi.”dedi.

Ak Parti İl Yönetimini; Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Emin Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri karşıladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com