Advert
Advert
Advert

Mehmet Ekinci Selçuklu Mahallesinde evleri ziyaret etti

AK Parti’den Eyyübiye Belediye Başkan adayı olan Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarının yanı sıra köy ziyaretleri ile ev ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Mehmet Ekinci Selçuklu Mahallesinde evleri ziyaret etti
Mehmet Ekinci Selçuklu Mahallesinde evleri ziyaret etti

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'nin Selçuklu Mahallesi Hacı Ali Altundağ'ın evinde yaptığı toplantıya kalabalık bir topluluk katıldı. Mahalle toplantıları ve Köy gezilerinin yanı sıra bölgedeki tüm evleri tek tek ziyaret edeceklerini belirten Ekinci, “Biz siyasi çalışmalarımızda ev dolaşacağız ve herkesin elini sıkacağız. Bizleri evlerinde misafir ederek onurlandıran ve desteklerini veren tüm Eyyübiye'li hemşerilerime teşekkür ederken, Eyyübiye ilçemizi geleceğe hazırlayacak proje ve altyapı çalışmaları ile her türlü hizmeti yapacağız.

Şanlıurfa’nın büyükşehir olması ve artık ilçe belediyelerinin de ilçe idari sınırına kadar hizmet götürme sorumluluğuna getirilmesi ile bu yeni dönemin çok önemli olduğunu vurgulayan Ekinci, “Eskiden belediyeler sadece ilçe merkezi ile ilgili hizmetleri yapıyordu. Ancak 30 Mart’tan sonra ilçenin tüm idari sınırına kadar hizmetleri götürecek. Bu nedenle yeni dönemde Eyyübiye ilçemiz ve Şanlıurfa’mız için çok önemli. Bu dönemi Eyyübiye ilçesi olarak çok iyi değerlendireceğiz ve ilçemizi hemşerilerimin desteği ile geleceğe sorunsuz olarak hazırlayacağız. Halkımız ile her zaman istişare halinde olacağız, tüm mahallemizde, köylerimizde sorunları ortak akılla tespit edip, çözümünü birlikte bulacağız. Mahalli seçimler nedeniyle partimize halkımızın büyük teveccühleri var. Muhalefet partileri her bölgede aday bulamazken, bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de büyük rağbet var. AK Parti Eyyübiye’de büyük oy desteği alacaktır” ifadelerini kaydetti.

Ekinci, ''Bu yükü hep birlikte paylaşmamız lazım. AK Parti’ye gönül vermiş herkesin bu süreçte çalışması gerekiyor. Şanlıurfa'mızı, Eyyübiye'mizi el birliği ile birlik ve beraberlikle ileriye taşıyacağız. Taş her zaman yerinde ağırdır. Biz bir birimize sahip çıkarak büyüyeceğiz.'' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu