Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Mehmet Ekinci, Öğrencilere Kaynak Kitap Dağıttı

Mehmet Ekinci, Öğrencilere Kaynak Kitap Dağıttı

Şanlıurfa Eyyübiye ilçe Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ortaokulda eğitim- öğretim gören ve bu yıl Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına girecek olan öğrencilere ve Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) öğrencilerine kaynak kitap dağıttı.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2016 Pazar 20:52
Mehmet Ekinci, Öğrencilere Kaynak Kitap Dağıttı

12'ler mahallesindeki Gençlik Merkezinde eğitim gören öğrencilere kitap dağıtımına başlayan Başkan Mehmet Ekinci, Burada eğitim gören öğrencilerle sohbet edip, tavsiyelerde bulundu.


Öğrencilere sınavlara iyi hazırlanmaları için daha iyi çalışmaları gerektiğini ifade eden Başkan Ekinci, şunları belirtti, ''12’ler mahallesi gençlik merkezimizde, çevre mahallelerde gelen öğrenci kardeşlerimiz kayıt olmuş durumdalar. Şimdiye kadar bu merkezimize 440 öğrencimiz kayıtlı durumdadır. Kimi TEOG sınavlarına hazırlanıyor, kimi YGS’ye hazırlanıyor, kimi öğrencilerimizde gelip burada ders çalışıyorlar burada. Burada ki amacımız tabi ki buraya gelen gençlerimizin ihtiyaç duydukları derslerle ilgili dokümanlarını onlara bir şekilde vermek. Burada yine bizim hocalarımızın nezaretinde de bu öğrencilerimiz derslerine ve sınavlarına çalışıyorlar. Ev ortamında bulamadıkları çalışma ortamlarını öğrenci kardeşlerimizi burada bir şekilde hazırlamış oluyoruz. Sadece bu değil, bir tarafta da spor ile ilgili kurslar da açılıyor. Yine yetenek sınavlarıyla ilgili kurslarımız burada var. Gençlerimiz güzel bir şekilde, huzurlu bir şekilde 12’ler mahallemizin kalbinde, bu güzel merkezimizde iyi bir şekilde geleceğe hazırlanıyorlar. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize bizim sahip çıkmamız demek bir yerde geleceğe sahip çıkmamız gerek demektir. Buradaki öğrenci kardeşlerimizle yaptığımız sohbetlerde de bunlar görülüyor. Bu millete, bu ülkeye olan aile duyguları hakikaten çok yüksek seviyededir. Bizlerde bu anlamda her türlü taleplerini, karşılayacağımızı burada ifade etmek istiyoruz. Öğrenci kardeşlerimize başarılar dileriz. ‘’Şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com